زخمی شدن پنج فلسطینی در تیراندازی صهیونیست‌ها


جمعیت هلال احمر فلسطین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد، صبح امروز (چهارشنبه) در کرانه باختری پنج فلسطینی زخمی را تحویل گرفته که دو تن از آن‌ها به ضرب گلوله جنگی و سه تن دیگر به ضرب گلوله‌های پلاستیکی زخمی شده بودند.

خبرگزاری ایسنا: در درگیری‌های صبح امروز (چهارشنبه) فلسطینی‌ها با سربازان اسرائیلی در اردوگاه الامعری در نزدیکی رام الله پنج فلسطینی زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری آناتولی ترکیه، جمعیت هلال احمر فلسطین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد، صبح امروز (چهارشنبه) در کرانه باختری پنج فلسطینی زخمی را تحویل گرفته که دو تن از آن‌ها به ضرب گلوله جنگی و سه تن دیگر به ضرب گلوله‌های پلاستیکی زخمی شده بودند.

هلال احمر فلسطین در ادامه میزان جراحت این پنج فلسطینی را متوسط و خفیف توصیف کرد.

به گفته شاهدان عینی، یک گروه از نظامیان اسرائیل با یورش به اردوگاه الامعری ویژه پناهجویان فلسطینی شروع به تفتیش و بازرسی خانه‌ها کردند که همین امر موجب بروز درگیری‌هایی میان دو طرف شد و ارتش رژیم صهیونیستی در این درگیری‌ها از گلوله جنگی و پلاستیکی و نیز گاز اشک‌آور علیه فلسطینی‌ها استفاده کرد، در مقابل فلسطینی‌ها نیز شروع به پرتاب سنگ و بطری‌های خالی به سمت سربازان اسرائیلی کردند.

اردوگاه الامعری از حدود دو هفته قبل که یک سرباز اسرائیلی در یک عملیات نظامی در اردوگاه در اثر اصابت سنگ به سرش کشته شد، تقریبا هر روز شاهد این دست یورش‌ها و بازداشت برخی از ساکنانش بوده است.

تبليغ
تبليغ