می توانیم در جام جهانی شگفتی آفرین باشیم ؛ به قول علی آقای پروین چک اول بسیار مهم است


علی اصغر مدیرروستا در رابطه با اردوی تیم ملی گفت: روحیه رفاقت در تیم ما خیلی زیاد است و این مهم ترین فاکتور برای یک تیم می تواند باشد. برای این که تیمی به موفقیت برسد عواملی مثل بازی های دوستانه هم نیاز بود که البته میسر نشد. دیدارهایی مثل بازی با ترکیه که تیم ما را تحت فشار قرار می داد، اگر بیشتر بود شرایطمان بهتر هم می شد...

اظهارات علی اصغر مدیرروستا در رابطه با اردوی تیم ملی

می توانیم در جام جهانی شگفتی آفرین باشیم ؛ به قول علی آقای پروین چک اول بسیار مهم است

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۳

مدیرروستا که در مسیر صعود ایران به جام جهانی ۹۸، یکی از ماندگارترین گل هایش را به چین زد، یک روز مانده به مسابقات ۲۰۱۸، درباره جو خوب اردوی تیم ملی و شانس صعودش حرف زد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی اصغر مدیرروستا در رابطه با اردوی تیم ملی گفت:

روحیه رفاقت در تیم ما خیلی زیاد است و این مهم ترین فاکتور برای یک تیم می تواند باشد. برای این که تیمی به موفقیت برسد عواملی مثل بازی های دوستانه هم نیاز بود که البته میسر نشد. دیدارهایی مثل بازی با ترکیه که تیم ما را تحت فشار قرار می داد، اگر بیشتر بود شرایطمان بهتر هم می شد اما با توجه به این که در گروه سختی هستیم و با بازخورد از فضای مجازی، می بینیم که رفاقت و نشاط میان بچه ها موج می زند و این بهترین عامل برای موفقیت تیم است و می تواند خیلی مشکلات را خنثی کند.

علی اصغر مدیرروستا افزود:

مهم ترین دلیل ایجاد این مساله به فرهنگ بازیکنان و خانواده هایشان، زحمات کادر فنی و مسئولین و از همه مهم تر، کاری است که بزرگترهای تیم انجام می دهند.

پیشکسوت تیم ملی فوتبال در رابطه با حضور ایران در گروه مرگ گفت:

شاید روی تخته اسپانیا و پرتغال تیم های صعودکننده باشند اما ما هم می توانیم شگفتی آفرین باشیم. نمی خواهم بگویم بازی اول همه چیز ماست اما به قول علی آقای پروین چک اول بسیار مهم است. پس هر نتیجه مثبتی که بگیریم، یعنی مساوی یا برد، در روحیه ما تاثیر بسیار بالایی دارد و با انگیزه مضاعف به مصاف اسپانیا می رویم. در کل استارت تورنمنت از اهمیت بالایی برخوردار است.

علی اصغر مدیرروستا درباره شانس های قهرمانی جام جهانی هم گفت:

برزیل، فرانسه و خود اسپانیا به نظر من بیشترین شانس را برای قهرمانی دارند.

دسته بندی ها : اخبار داغ , فوتبال ملی
برچسب ها : اردوی تیم ملی, پروین, تیم ملی, جام جهانی, علی اصغر مدیرروستا

تبليغ

تبليغ