رضا گل‌محمدی: شاید سیدجلال حسینی باورش شده من سرمربی نفت تهران هستم!


پرسپولیس نیوز :مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به صحبت‌های کاپیتان پرسپولیس درباره تیم نفت واکنش نشان داد. سیدجلال حسینی روز گذشته در مصاحبه ای اعلام کرد در صورتی که مطالباتش از تیم نفت پرداخت نشود، از رضا گل محمدی رئیس اداره کل ورزش و جوانان تهران شکایت می کند. این صحبت، واکنش گل محمدی را در...

رضا گل‌محمدی: شاید سیدجلال حسینی باورش شده من سرمربی نفت تهران هستم!

پرسپولیس نیوز :مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به صحبت‌های کاپیتان پرسپولیس درباره تیم نفت واکنش نشان داد.

سیدجلال حسینی روز گذشته در مصاحبه ای اعلام کرد در صورتی که مطالباتش از تیم نفت پرداخت نشود، از رضا گل محمدی رئیس اداره کل ورزش و جوانان تهران شکایت می کند. این صحبت، واکنش گل محمدی را در پی داشت.

گل محمدی در گفتگو با برنامه تهران ورزشی، در این ارتباط گفت: سیدجلال کاپیتان ارزشمند پرسپولیس است و می خواهم یک چیز را به شوخی بگویم. نکند سیدجلال باورش شده که گل محمدی سرمربی تیم نفت است و می خواهد از من شکایت کند؟

اشاره گل محمدی به صحبتهای چند ماه پیش جهانیان مالک وقت باشگاه نفت طلائیه بود که در مصاحبه ای عجیب و با کنایه گفته بود: «بنده تصمیم گرفتم رضا گل‌محمدی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران را به‌عنوان سرمربی نفت انتخاب کنم.»

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه آمادگی دارد در جلسه با حسینی ابهامات را برطرف کند، گفت: مسئله باشگاه نفت، مسئله مالکیت است که این مالکیت در اختیار مجمع واگذاری نفت و وزارت نفت است. این مجمع باید پاسخگو باشد. من حاضرم به سیدجلال کمک کنم و هر کاری از دستم بر بیاید انجام می دهم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

این مطلب را به اشتراک بگذارید email sms Facebook whatsapp

تبليغ

تبليغ