گیفت ها هدیه های کوچک و زیبایی هستند که در مناسبت های مختلف از طرف میزبان به مهمان ها تقدیم می شود. این هدایا تنوع بالایی در طرح و مدل دارند و می توان آنها را برای مناسبت های مختلف تهیه نمود. شب یلدا یکی از این مناسبت هاست که اغلب برای آن گیفت تهیه می شود. مدل های گیفت شب یلدا تنوع بالایی دارند و می توان آنها را به راحتی در منزل نیز تهیه نمود. از این رو سعی کردیم در این مطلب مجموعه ایی از بهترین و جدیدترین مدل های گیفت شب یلدا را گردآوری نماییم که هر یک می توانند الگویی برای ساخت گیفت برای شب یلدا توسط شما دوستان هنرمند باشند. در ادامه همراه ما باشید و از این مدل های فوق العاده دیدن نمایید.

گیفت شب یلدا برای عروس و داماد :

یکی از کاربردهای مهم انواع گیفت شب یلدا استفاده از آن برای جشن شب یلدا عروس می باشد که در بیشتر شهرهای ایران مرسوم است. این مدل گیفت ها با طرح های فانتزی و زیبا تهیه می شوند و می توان از آن برای تزیین میز شب یلدا نیز استفاده نمود. در ادامه چندین مدل گیفت برای شب یلدا عروس را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این مدل های زیبا می توانند انتخاب مناسبی برای عروس خانم های باسلیقه باشند و از ین طریق بهترین و زیباترین گیفت یا کادو شب یلدا را داشته باشند.

گیفت برای شب یلدا عروس و داماد

مدل گیفت فانتزی شب یلدا

گیفت و یادبود شب یلدا

ساخت گیفت نمدی برای شب یلدا

عکس گیفت های شب یلدا

گیفت شب چله

گیفت فانتزی برای شب یلدا

مدل گیفت جدید برای شب یلدا عروس

گیفت های شب یلدا برای کودکان :

در صورتی که قصد دارید گیفت را برای کودکان تهیه کنید بهتر است به سراغ طرح های کودکانه بروید که اغلب مورد توجه بچه ها قرار می گیرند. این گیفت ها را می توانید با نمد، مقوا، کاغذ رنگی و.. بسازید. قبلا در مبحث ساخت کاردستی شب یلدا شما دوستان را با نحوه ساخت گیفت های شب یلدا آشنا نمودیم، حال نیز چند نمونه از آنها را ارائه می دهیم که امیدواریم این مدل ها نیز بتوانند به شما برای ساخت گیفت کمک کنند.

ساخت گیفت کودکانه برای شب یلدا

ساخت گیفت های شب یلدا برای مهد کودک

گیفت های شب یلدا برای بچه ها

گیفت عروسکی شب یلدا با نمد

ساخت گیفت با خمیر چینی

گیفت نمدی به شکل انار

یادبود شب یلدا با نمد

گیفت با خمیر چینی

هدیه شب یلدا برای کودکان

یادبود شب یلدا کودکانه

هندوانه نمدی برای شب یلدا

گیفت جدید و بامزه برای شب چله

همانطور که مشاهده نمودید انواع مختلف گیفت شب یلدا را می توان به راحتی در منزل ساخت، تنها کافیست از خلاقیت و ابتکار خود در این زمینه استفاده نمایید تا بهترین نتیجه را بگیرید. حال که با جدیدترین گیفت های شب یلدا آشنا شدید، پیشنهاد می کنیم با کلیک بر روی تزیینات شب یلدا مجله هنر در خانه از دیگر مدل ها و ایده های بسیار زیبا و دیدنی برای شب یلدا دیدن نموده و نهایت استفاده را از هر یک ببرید.

تزیینات شب یلدا