این روزها خانم های باسلیقه دوست دارند از هفت سین هایی که کار دست خودشان است برای شروع سال جدید استفاده کنند، برای درست کردن هفت سین های دستی روش ها و ایده های متفاوتی وجود دارد. انواع مختلف هفت سین نمدی از جمله محبوب ترین و زیباترین مدل های هفت سین دست ساز محسوب می گردند که تنوع بالایی نیز دارند. اگر شما نیز قصد ساخت این نوع هفت سین ها را دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با مدل های متنوع و زیبای هفت سین های نمدی آشنا شوید.

هفت سین نمدی طرح بته جقه

انواع مدل متنوع هفت سین نمدی زیبا:

برای ساخت هفت سین های نمدی می توانید از الگو و طرح برای برش نمد استفاده کنید استفاده کردن از الگو کار شما را مرتب تر و زیباتر جلوه مکی دهد همچنین کار کردن با آن نیز راحت می باشد بعد از اینکه با استفاده از الگو نمد را برش زدید قسمت های مختلف آن را مطالبق با الگو جمع می کنید و با نخ و سوزن این قسمت ها را به یکدیگر متصل می کنید بعد با استفاده از ماژیک یا سایر وسایل تزیینی طرح های مختلف با ایده های متنوع روی آن ایجاد کنید. انواع مختلف هفت سین با نمد می توانند انتخاب مناسبی به عنوان مدل هفت سین ۹۷ باشند.

تزیین خاص هفت سین با استفاده از نمد

برای زیبا تر شدن کار می توانید از اکلیل و گواش های رنگی نیز استفاده کنید کار با نمد بسیار راحت می باشد و فقط نیاز به ایده و خلاقیت شما دارد همچنین می توانید برای این کار از نمونه مدل های تزیینی هفت سین با نمد در این مجموعه استفاده کنید و از این نمونه ها ایده بگیرید. توجه داشته باشید که می توانید مدل سبزه عید نوروز و همچنین دیگر تزیینات را مطابق با هفت سین ساخته شده با نمد تهیه کنید. همچنین می توان به راحتی اقدام به ساخت سگ نمدی برای سفره هفت سین نمایید.

هفت سین سال ۹۷ با استفاده از نمد

هفت سین خاص و جذاب نمدی

تزیین عروسکی هفت سین با نمد

تزیین آینه هفت سین با نمد

سرویس ست هفت سین با نمد

نمونه تزیین هفت سین با نمد مدل متفاوت تزیین هفت سین با نمد

تزیین عروسکی هفت سین با نمد

تزیین کودکانه هفت سین با نمد

سبد هفت سین زیبای نمدی

هفت سین جدید نمدی

آموزش ساخت هفت سین با نمد

ست سبد گل نمدی هفت سین

هفت سین با مدل خاص نمدی

هفت سین فانتزی مدل نمدی

هفت سین سنتی نمدی

هفت سین ساده و زیبا با نمد

ایده خلاقانه تزیین هفت سین با نمد

روش آسان ساخت هفت سین با نمد

سرویس ست و زیبای هفت سین رنگ سال با نمد

هفت سین رنگ سال با نمد

در این بخش با نمونه های متنوع هفت سین نمدی آشنا شدید امیدواریم از دیدن این نمونه های لذت برده باشید و از این ایده های خلاقانه برای ساختن هفت سین زیبا و شیک استفاده کنید. از اینکه در این بخش همراه ما بودید متشکریم، به همه شما عزیزان پیشنهاد می کنیم برای مشاهده مدل ها و ایده های متنوع تر بر روی هفت سین مجله هنر در خانه کلیک نمایید.