عید غدیر یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان محسوب می گردد که اغلب افراد سعی در برگزاری مراسم شادی و مولودی در این روز دارند. تقدیم عیدی یا گیفت عید غدیر یکی از رسم های زیبای این روز است که اغلب توسط سادات انجام می گیرد. کیفت های مناسب عید غدیر دارای تنوع بالایی هستند. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که قصد تقدیم عیدی عید غدیر یا گیفت های زیبا را دارید پیشنهاد می کننیم این مطلب را از دست ندهید و با جدیدترین مدل های عیدی و گیفت برای عید غدیر آشنا شده و سپس بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

گیفت عید غدیر نمدی و مقوا با طرح های جدید و زیبا :

انواع مختلف گیفت عید غدیر تنوع بالایی دارد و می توان آنها را به صورت آماده از بازار خریداری نمود و یا با ایده و خلاقیت خود اقدام به ساخت آنها نمود. گیفت های عید غدیر اغلب به صورت نمدی و مقوایی تهیه می شوند و ساخت آنها بسیار ساده و جذاب است. در صورتی که قصد تزیین عیدی برای عید غدیر را دارید می توانید از این گیفت های زیبا استفاده نمایید. در ادامه چند نمونه گیفت مقوایی با طرح های زیبا و ایده هایی برای تزیین پول با روبان و تور را ارائه می دهیم که هر یک از این مدل های زیبا الگویی برای تزیینات شما عزیزان محسوب می گردند.

تزیین عیدی برای عید غدیر

پاکت عیدی برای عید غدیر

تزیین سکه برای عیدی

تزیین اسکناس برای عید غدیر

تزیین پول برای عیدی

مدل کیسه پول برای عیدی

ساخت گیفت مقوایی برای عید غدیر

تزیین سکه برای عید غدیر خم

گیفت زیبا برای عید غدیر

استفاده از نمد برای ساخت گیفت برای عید غدیر و مناسبت های مختلف یکی از جدیدترین روش ها می باشد. همانطور که قبلا در مبحث مربوط به ساخت کاردستی با نمد نیز مطرح نمودیم، با استفاده از پارچه های نمدی می توان گیفت های بامزه و زیبایی ساخت که برای مناسبت های مختلف کاربرد دارند. در ادامه عکس های انواع گیفت نمدی عید غدیر را ملاحظه می فرمایید که هر یک می توانند بهترین انتخاب برای شما عزیزان باشند.

گیفت نمدی عید غدیر

ساخت گیفت برای عید غدیر با نمد

تزیین اسکناس برای عید غدیر

گیفت نمدی برای عید غدیر

ساخت سبد نمدی برای عید

گیفت با نمد برای عیدی عید غدیر

گیفت جدید برای عید غدیر

عیدی نمدی برای عید غدیر

یادبود نمدی برای عید غدیر خم

گیفت نمدی جدید و زیبا

با انواع مختلف گیفت عید غدیر آشنا شدید، امیدواریم از تماشای این مدل های زیبا و دیدنی لذت برده باشید و توانسته باشید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. از تمامی شما دوستان هنردوست دعوت می نماییم از دیگر مطالب منتشر شده در مجله هنر در خانه دیدن نموده و با جدیدترین و متنوع ترین آموزش های هنری در زمینه های مختلف آشنا شوید.