برای تزیین جام عسل می توان از روش های مختلف و ایده های متنوع و جالب استفاده نمود که هر یک جذابیت و زیبایی خاصی به جام های می بخشند. جام های تزیین شده اغلب در چیدمان سفره عقد و در مکانی نزدیک به عروس و داماد قرار می گیرند و از اجزا اصلی سفره عقد محسوب می گردند. از این رو تزیین جام و طرف برای عسل از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر شما نیز از آن جمله افرادی هستید که ترجیح می دهید جام های سفره عقد رو خود تزیین نمایید، ما در این مطلب شما عزیزان را با جدیدترین مدل های جام عسل سفره عقد آشنا می نماییم تا از این طریق بتوانید بهترین و شیک ترین جام عسل را بر روی سفره عقدتان داشته باشید.

مدل های تزیین جام عسل زیبا و جدید برای تازه عروس و دامادها :

یکی از روش های جدید و رایج برای تزیین جام عسل سفره عقد، دیزاین آن به شکل عروس و داماد است. برای این کار می توانید از روبان، تور، مروارید و… استفاده نمایید یا طرح مورد نظر را روی جام ها بکشید. در ادامه عکس های تزیین جام عروس و داماد را مشاهده می فرمایید که می توانید از این مدل های زیبا به عنوان الگو استفاده نموده و ظرف های عسل و حتی جام های مورد استفاده در یخچال عروس را با آنها تزیین نمایید.

تزیین جام عروس و داماد

نقاشی روی جام عسل

تزیین جام با نمد و تور

تزیین جام برای عسل

جام عسل برای عروس و داماد

تزیین جام با روبان برای عسل

جام عروس و داماد با تزیین زیبا

تزیین ظرف عسل عروس و داماد

تزیین ساده جام عسل

دیزاین جام عسل عروس و داماد

تزیین جام با گل و مروارید نیز یکی از شیک ترین و جدیدترین ایده ها در این زمینه است، شما دوستان باسلیقه می توانید با انواع گل های های زیبا روی جام ها را تزیین نموده و از آنها در تزیین سفره عقد استفاده نمایید. در ادامه عکس های انواع جام عسل زیبا و شیک را مشاهده می نمایید که با استفاده از گل، مروارید و… تزیین شده اند.

تزیین ظرف عسل با گل کریستالی

تزیین ساده جام برای عسل

تزیین جام های عسل سفره عقد

تزیین جام برای عسل با روبان

تزیینات جام برای عسل

تزیین زیبای جام عسل سفره عقد

دیزاین جام های عسل سفره عقد

عکس جام عسل برای عروس و داماد

دیزاین جام برای عسل سفره عقد

تزیین عسل سفره عقد جدید و شیک

همانطور که در تصاویر بالا نیز ملاحظه نمودید ایده هایی متنوعی برای تزیین جام عسل عروس و داماد وجود دارد که می توانید با توجه به تزیین و مدل سفره عقد بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

سفره عقد