عاقبت شوم دختری که با پدرش ازدواج کرد +عکس


کیتی پلادل چند ماهه بود که توسط پدر و مادرش به خانواده دیگری در امریکا سپرده شد. او در هجده سالگی وقتی فهمید به فرزندی قبول شده است با طلاق از شوهر خلافکارش ، خانواده‌ی اصلی‌اش را پیدا و به خانه‌شان نقل مکان کرد. به گفته آلیسا مادر کیتی، رفتار استیون پلادل پدر  بعد از...

تبليغ

کیتی پلادل چند ماهه بود که توسط پدر و مادرش به خانواده دیگری در امریکا سپرده شد. او در هجده سالگی وقتی فهمید به فرزندی قبول شده است با طلاق از شوهر خلافکارش ، خانواده‌ی اصلی‌اش را پیدا و به خانه‌شان نقل مکان کرد.

به گفته آلیسا مادر کیتی، رفتار استیون پلادل پدر بعد از آمدن کیتی تغییر می‌کند. او وقتی فهمید این دو با هم رابطه عاشقانه دارند از استیون طلاق گرفت.

سپس استیون و کیتی که نام خانوادگی دیگری داشت با هم ازدواج کردند و کیتی بچه‌دار شد.

کیتی بعد از مدتی تصمیم گرفت از استیون جدا شود.

در ادامه ماجرای پرتنش جدایی، جسد کیتی و فرزندش داخل خودرویی در خیابان پیدا شده است. پلیس اعلام کرده است که استیون پلادل بعد از کشتن کیتی و فرزندشان داخل خودرویی دیگر خودکشی کرده است.

Katie and Steven Pladl reportedly had the baby together in September 2017, married and moved to Knightdale, North Carolina, where they were arrested in January.

They were both charged with incest, adultery, and contributing to delinquency and bonded out of jail. Steven Pladl’s bond conditions were modified this month to allow him to travel to North Carolina, reports WTVR.


تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه حوادث


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ