اینستاگرام

مدل های زیبای تم تولد کیتی برای دختربچه ها


دختر بچه‌ها عاشق عروسک گربه‌ای و خندان کیتی هستند و اغلب اتاق آن‌ها با انواع عروسک و وسایل کیتی تزیین شده است. پس تم تولد کیتی یک انتخاب عالی برای جشن تولد آنهاست. در اینجا انواع مدل‌های تزیینات جشن، خوراکی و لباس‌های تم کیتی وجود دارد.

تبليغ
تم تولد کیتی را می‌توانید به صورت آماده تهیه کنید، زیرا روی انواع وسایل تزیینی از این عروسک محبوب ساخته شده است و در همه فروشگاه‌ها به راحتی می‌توانید آن را تهیه کنید.
اما می‌توانید بسیاری از آیتم‌های تم تولد کیتی را نیز در خانه و با وسایل ساده درست کنید و تولد کودک خود را زیبا و دوست داشتنی کنید.

ستاره در اینجا مدل‌های زیبا و جذابی از تم‌های کیتی آماده کرده است که با استفاده از خوراکی، تزیینات، بک گراند و گیفت‌های زیبا به وجود آمده‌اند. با ما همراه شوید.

وسایل پذیرایی ساده و زیبا برای تم تولد کیتی

همان طور که گفته شد می‌توانید لیوان، بشقاب و ظروف دیگری که برای کیتی درسته شده است را به صورت آماده تهیه کنید. اما اگر نتوانستید این وسایل را پیدا کنید تنها کافی است ظروف سفید یا صورتی ساده تهیه نمایید. سپس با استفاده از مقوای سفید و صورتی گوش و پاپیون درست کرده و مثل تصاویر زیر روی بشقاب‌ها و لیوان‌ها بچسبانید. برای زیبایی بیشتر می‌توانید با ماژیک‌های رنگی برای کیتی خود صورت بکشید.

مدل بک گراند و تزیینات تم تولد کیتی

مدل لباس دخترانه برای تم تولد کیتی

لباس‌های زیبایی مدل کیتی هست که اغلب دختر‌ها یکی دو نمونه از آن را دارند. اما برای تم تولد کیتی می‌توانید از یک لباس ساده سفید استفاده کنید و با استفاده از شابلون‌های آماده روی آن طرح صورت کیتی را در آورید. بعد یک دامن توری سفید یا صورتی نیز همراه با آن بپوشید.


برای زیبایی بیشتر می‌توانید تل‌های کیتی را نیز روی مو استفاده نمایید. برای درست کردن تل کیتی به یک تل معمولی و دو گوش سفید یا صورتی گربه‌ای نیاز دارید.


مدل‌های متنوع از مدل لباس دخترانه برای تولد با تم کیتی

همچنین بخوانید: یک جشن تولد رویایی با تم تولد اسب تک شاخ

خوراکی‌های مورد استفاده تولد با تم کیتی

خوراکی‌های کیتی را می‌توانید به صورت معمولی تهیه نمایید ولی آنها را در ظروف کیتی قرار بدهید.


همچنین می‌توانید خودتان در خانه شیرینی و کیک مدل کیتی درست کنید و یا از شیرینی فروشی‌ها تهیه نمایید.


توجه: در بازار، نقل‌های شکل دار زیادی وجود دارد که در بین آنها شکل پاپیون نیز پیدا می‌شود. کافی است نقل را تهیه کنید و روی مارشمالا قرار دهید، سپس یک خلال دندان در آن فرو کنید و در یک لیوان بگذارید.


مدل‌های متنوع از خوراکی‌های تم کیتی

تزیینات و گیفت‌های جالب برای تم تولد کیتی

برای اینکه همه بچه‌ها در این تم زیبا شرکت داده شوند می‌توانید برای آنها نیز یک وسیله کوچک مثل تل، گیره مو، تاج و گیفت‌های کیتی درست کنید و به آنها هدیه دهید.

همچنین بخوانید: آموزش 3 مدل بادکنک آرایی برای جشن هاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ