ساخت کاردستی لاک پشت فانتزی به 5 روش


در ساخت کاردستی لاک پشت مهم‌ترین بخش، لاک آن است که باید با دقت و با وسایل مناسب درست بشود. در اینجا روش‌های مختلفی برای ساخت کاردستی لاک پشت با چوب بستنی، کاموا، مقوا، شانه تخم مرغ و نمد یاد داده شده است که همه به راحتی می‌توانند آن را انجام دهند.

تبليغ

در ساخت کاردستی الگوی آن، دانستن روش ساخت و سرهم کردن کاردستی بسیار مهم است. ستاره در این آموزش روش ساخت کاردستی لاک پشت را با پنج روش مختلف با وسایل گوناگون توضیح داده است. همچنین در تصاویر آموزش، الگوهای مناسب برای ساخت کاردستی‌ها آورده شده است. با ما همراه شوید.

۱- ساخت کاردستی لاک پشت با چوب بستنی و کاموا

در این روش می‌توانید یک لاک پشت فانتزی زیبا بسازید. ابتدا سه عدد چوب بستنی باریک را با رنگ سبز، رنگ کنید. بعد آن‌ها را مثل تصویر زیر روی هم بچسبانید و با استفاده از ماژیک برای لاکپشت صورت و ناخن بکشید.

یک نخ کاموایی سبز را برداشته و دور نقطه اتصال آن‌ها گره بزنید، بعد چند بار نخ را دور همان قسمت بپیچید. سپس نخ را بین دو قسمت دیگر چوب‌ها ببرید و چندبار بپیچید. این کار را تکرار کنید تا در همه قسمت‌های بین چوب‌ها نخ قرار گیرد.


این کار را ادامه دهید تا از هر سر چوب‌ها حدود یک سانتی متر خالی بماند. می‌توانید برای زیبایی بیشتر در هر قسمت از کار رنگ نخ خود را عوض کنید.

همچنین بخوانید: خلاقیت با کاموا؛ آموزش ساخت ۶ کاردستی خلاقانه با کاموا

۲- روش ساخت کاردستی لاک پشت با در بطری

این مدل خیلی جالب است و سریع ساخته می‌شود؛ حتی می‌توانید برای درست کردن گیفت‌های کم هزینه و خلاقانه نیز از آن استفاده نمایید.
ابتدا الگوی بدن لاک پشت را مثل تصویر زیر روی پارچه نمدی و یا مقوای رنگی بکشید و آن را در آورید.


سپس دو چشم عروسک روی قسمت سر لاکپشت بچسبانید و بعد یک در پلاستیکی بطری را برداشته و دور لبه‌های آن را چسب بزنید و آن را وسط بدن لاک پشت بچسبانید.

۳- درست کردن کاردستی لاک پشت با شانه تخم مرغ

برای درست کردن این کاردستی با وسایل دور ریختنی ابتدا روی مقوای سبز رنگ الگوی بدن لاکپشت را مثل مدل قبلی بکشید. بعد چهار عدد از جا تخم مرغی‌های کنارهم یک شانه تخم مرغ را جدا کنید. ابتدا با رنگ مشکی روی آن خطوطی مثل لاک لاک پشت بکشید و بعد بین آنها را با رنگ قهوه‌ای رنگ آمیزی کنید.

حال لبه‌های لاک را چسب بزنید و آن را وسط بدن لاک پشت چسبانده و سپس چشم‌های عروسکی آماده را روی قسمت سر آن بچسبانید.

همچنین بخوانید: کاردستی خروس، فقط با شانه تخم مرغ و کاغذ!

۴- ساخت کاردستی لاک پشت با چوب بستنی

برای درست کردن این مدل به دو عدد چوب بستنی، یک کاغذ کیک و یک تکه کاغذ رنگی سبز نیاز دارید. ابتدا چوب بستنی‌ها را با سبز رنگ کنید و حالت ضربدری روی هم بچسبانید. بعد روی کاغذ رنگی مدل بیضی برای سر لاک پشت درست کنید و روی آن چشم‌های لاکپشت را بچسبانید.

پشت کاغذ کیک را با رنگ قهوه‌ای خطوطی مثل رده‌های لاک لاک پشت بکشید. حال کاغذ کیک را طوری که حالت پف داشته باشد روی چهار طرف چوب بستنی بچسبانید. در انتها نیز سر لاک پشت را چسب بزنید و زیر آن قرار دهید.

همچنین بخوانید: ساخت کاردستی با چوب بستنی های ساده

۵- روش ساخت کاردستی لاک پشت همراه با الگو

برای درست کردن این مدل لاک پشت زیبا تنها به یک مقوای سفید و تعدادی رنگ گواش و یا آبرنگ نیاز دارید. ابتدا الگوی زیر را روی یک مقوای سفید بکشید بعد آن را از روی خطوط پر رنگ ببرید.

روی الگو را با رنگ‌های مختلف رنگ آمیزی کنید و صبر کنید تا رنگ‌ها خشک بشوند. در انتها خط پر رنگ وسط لاک لاک پشت را برش بدهید. بعد دو قسمت پایین الگو را که با نقاط قرمز نشان داده شده است روی هم آورده و آن‌ها را در شکاف‌های کناری قرار دهید.

به همین سادگی لاک پشت زیبای رنگی ساخته شد.

مدل‌های دیگر از کاردستی لاک پشت

همچنین بخوانید: کاردستی با نمد؛ آموزش ساخت ۴ کاردستی زیبا و جدیدتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ