پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

بهترین مدل رابطه جنسی در دوران بارداری | پوزیشن‌ جنسی مناسب


ثابت شده است که ارگاسم واژینال زنان(اورگاسم از طریق دخول) رابطه مستقیمی با “سرعت ورود” و خروج آلت تناسلی به داخل واژن داردهرچقدر این دخــول سریعتر انجام شود خانمها زودتر ارضا میشوند.   بهترین مدل رابطه جنسی در دوران بارداری برای داشتن رابطه جنسی در حین بارداری در درجه اول توصیه می شود با دکتر خود مشورت نمائید....

ثابت شده است که ارگاسم واژینال زنان(اورگاسم از طریق دخول) رابطه مستقیمی با “سرعت ورود” و خروج آلت تناسلی به داخل واژن داردهرچقدر این دخــول سریعتر انجام شود خانمها زودتر ارضا میشوند.

بهترین مدل رابطه جنسی در دوران بارداری

برای داشتن رابطه جنسی در حین بارداری در درجه اول توصیه می شود با دکتر خود مشورت نمائید. دکتر شما با معاینه و بررسی وضعیت بارداری شما میتواند بشما خاطرجمعی دهد که آیا برقراری رابطه زناشویی برای شما مناسب است یا خیر.
اگر دکتر شما داشتن رابطه جنسی حین بارداری را بلامانع تشخیص داد، گام مهم بعدی آگاهی یافتن از روش‌های‌ امن نزدیکی و اجتناب از پوزیشن‌های‌ پرخطر می باشد. برای ایجاد رابطه جنسی حین بارداری، اسانی مادر مهم‌ترین و اصلی‌ترین عامل است که باید بدان توجه کرد.
با شروع بارداری احساس خستگی و درد در استخوان ‌ها ودر انتهای بارداری حجیم بودن ناحیه شکم و لگن شما و بطور کلی افزایش وزن از جمله عواملی هستند که می توانند ایجاد رابطه جنسی را چالش برانگیز کنند.
اما انچه اهمیت دارد به کارگیری پوزیشن‌های‌ مختص هرماه از بارداری است که کمترین فشار رابه شما و جنین داخل شکم‌تان وارد کنند و باعث شوند در هرماه از بارداری تجربه خوبی از برقراری نزدیکی با شریک زندگی تان داشته باشید.
در ادامه می توانید بهترین پوزیشن های‌ رابطه جنسی در دوران بارداری و پوزیشن‌های‌ پرخطر رابه جداسازی سه ماهه اول، دوم و سوم بارداری بخوانید.

پوزیشن‌ های جنسی در سه ماهه اول بارداری

در سه ماهه اول بارداری، احساس خستگی و حالت تهوع ودر نتیجه آن نداشتن میل به برقراری نزدیکی کاملا طبیعی است. اما اگر اشتیاق برقراری رابطه جنسی دارید، باید بگوییم رابطه زناشویی دراین سه ماه بیشترین مزیت‌ را برای شما بهمراه دارد؛ حتی میتوان گفت در مقایسه با زمان‌های‌ خارج از دوران بارداری.
دلیل این امر روانکاری بیشتر واژن بعلت ترشح بیشتر رطوبت، نداشتن شکم بزرگ نسبت به ماه‌های‌ دیگر بارداری و همچنین ترشح بیشتر هورمون‌های‌ جنسی است که منجر به افزایش تحریک پذیری و میل جنسی در بانوان می شوند.

پوزیشن‌ های جنسی مناسب

به گفته متخصصین در سه ماهه اول بارداری به کارگیری هر نوع فعالیتی می تواند بدون خطر باشد. شما می توانید به اسانی ورزش کنید و یا از فعالیت جنسی لذت ببرید. اگر احساس خستگی میکنید، پوزیشن‌هایی که میزان فعالیت شما در آن‌ها کمتر است بیشتر توصیه میشوند.
از جمله این پوزیشن‌ها می توان طاق باز خوابیدن را نام برد. دراین پوزیشن شما بر روی کمر خود دراز میکشید و همسر شما رو در روی شما قرار می گیرد.

پوزیشن‌ های جنسی خطرناک

خبر خوب این است که درسه ماهه اول بارداری تقریباً هیچ پوزیشن خطرناک و دردسرسازی وجود ندارد. اگر نگران شنیده‌هایی مانند احتمال سقط جنین در اثر نزدیکی در حاملگی و یا زایمان زودرس هستید، ما بشما خاطرجمعی می دهیم که یافته‌های‌ محققان بین این اتفاقات و رابطه جنسی حین بارداری هیچ ارتباطی گزارش نکرده‌اند. با این حال اگر نگران هستید میتوانید با پزشکتان دراین زمینه مشورت کنید. اگر بارداری بدون مشکلی دارید ایجاد هر گونه رابطه جنسی و به کارگیری هر نوع پوزیشنی در سه ماهه اول کاملا ایمن می باشد.

پوزیشن‌های جنسی در سه ماهه دوم بارداری

سه ماهه دوم بارداری به سه ماهه عسل نیز شهرت دارد. چراکه با شروع این دوران حالت تهوع و همچنین خستگی کم کم در بدن شما از بین رفته و با توجه به افزایش ترشح هورمون‌های‌ زنانه میل و رغبت شما برای برقراری رابطه جنسی بیشتر میگردد و همچنین بدن شما انرژی کافی برای لذت بردن از نزدیکی را خواهد داشت.

پوزیشن‌های جنسی مناسب

این دوران می تواند از نقطه نظر این که شکم شما بزرگ شده است، شما رابا تجربه پوزیشن‌های‌ جنسی جدید و جالبی که قبلا تجربه آنرا نداشته‌اید آشنا کند. از جمله این پوزیشن‌ها میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

استفاده از صندلی:

بدین ترتیب که شریک شما «مرد» بر روی صندلی نشسته و شما به او ملحق می شوید. این پوزیشن می تواند از جهت این که شما میتوانید هم دیگر را در آغوش گرفته و به یک دیگر نگاه کنید، هیجان انگیز باشد.

کنار هم خوابیدن از پشت:

دراین حالت که به اصطلاح اسپونینگ یا پوزیشن قاشقی نامیده میشود، شما می توانید به اسانی از یک طرف دراز بکشید و بدین ترتیب هیچ گونه فشاری را تحمل نکنید. حتی برای اسانی بیشتر می توانید از چند بالش برای اسانی زانو‌ها و به خصوص در ماه‌های‌ ششم و بالاتر که شکمتان بزرگ تر میشود استفاده کنید. همسر شما نیز از پشت خود رابه شما نزدیک میکند و بدین شکل می توانید از رابطه‌ای آسوده و لذت بخش لذت ببرید.

دست و زانو:

به این حالت اصطلاحا داگی استایل گفته می شود. دراین حالت شما روی زانو‌های‌ خود نشسته و ساعد‌های‌ دستان خودرا مماس بر روی زمین قرار می دهید. قرار دادن بالش زیر شکم، برای اسانی و مهار کردن وزن جنینتان، در ماه‌های‌ بالاتر توصیه میشود.

خوابیدن در لبه تخت:

بر لبه تخت دراز بکشید و زانوهایتان رابه دور کمر همسرتان حلقه بزنید؛ اگر حلقه زدن زانوها برای شما سخت بود میتوانید از همسر خود بخواهید که در نگاه داشتن آن‌ها درکنار بدنش بشما کمک نماید. برای اسانی بیشتر میتوانید یک بالش زیر کمر خود قرار دهید. دراین حالت بسته به ارتفاع تخت، همسرتان میتواند ایستاده یا نشسته روی زانو‌ها خود بشما بپیوندد.

پوزیشن‌های جنسی نامناسب

از هفته بیستم بارداری به بعد باید از پوزیشن‌هایی که شما را در حالت خوابیده روی کمر «طاق باز» نگه می‌دارد اجتناب کنید. چرا که با خوابیدن روی پشت خود، رحم بر روی آئورت فشار وارد کرده ودر نتیجه از میزان جریان خون به سمت جفت پیشگیری میکند که این موضوع می تواند برای جفت خطرناک باشد. برای خاطرجمعی نیز می توانید حین خوابیدن به این سبک بالشی زیر قفسه سینه در سمت چپ بدن تان قرار دهید تا از رسیدن خون کافی به جفت مطمئن باشید.

پوزیشن‌های جنسی در سه ماهه سوم بارداری

نزدیکی در سه ماهه سوم بارداری می تواند بعلت بزرگ شدن شکم شما اندکی چالش برانگیز باشد، به هر حال برای سپری کردن این دوران و حفظ صمیمیت خود با همسرتان باید خلاقیت بیشتری به خرج دهید.

پوزیشن‌های جنسی مناسب

پوزیشن مناسب برای این دوران حالت‌هایی را شامل می شود که کمترین فشار را بر روی شکم مادر تحمیل کند. از جمله این موقعیت‌ها می توان موارد زیر را ذکر نمود:

قرار گرفتن خانم در بالا:

به گونه‌ای که بتوانید تعادل خودرا بازرسی نمایید، دراین حالت بر روی شکمتان هیچ فشاری متحمل نمیشود و حتی قادر هسیتید عمق نفوذ را بازرسی نمایید. دراین حالت همسر شما بر روی کمر خود دراز کشیده ودر این حالت شما به او می‌پیوندید.

کنارهم خوابیدن در زاویه ۴۵ درجه:

دراین حالت بالاتنه‌ی بدن زوجین نسبت به یک دیگر حالت V. شکل پیدا می کند. میتوانید دراین حالت از یک بالش نیز در پشت خود برای حمایت بیشتر استفاده کنید و مزیت آن این است که شریکتان هیچ وزنی روی بدن‌تان تحمیل نمی کند.

نوازش و حفظ صمیمیت:

اگر در ماه‌ها و هفته‌های‌ پایانی بارداری نفوذ ناراحت کننده باشد، شما میتوانید برای حفظ صمیمیت با همسرتان راه‌های‌ دیگری مانند نوازش ودر آغوش کشیدن یک دیگر استفاده کنید.

رابطه جنسی دهانی
رابطه جنسی دهانی در هر سه ماهه بدون مشکل است، اما شریک شما هرگز نباید هوا وارد واژن شما نماید چرا که خطر ابتلا به آمبولی در اثر بسته شدن رگ‌های‌ خونی و سقط جنین در چنین حالتی بسیار بالا است.

پوزیشن‌های جنسی نامناسب

اگر چه هیچ موقعیتی از لحاظ فنی نا امن نیست «بجز موقعیت‌هایی که شما را در حالت خوابیده روی کمر قرار می دهد»، عده ای از زنان احساس نفوذ بسیار عمیق را دوست ندارند؛ بنابر این با شریک خود دراین زمینه صحبت کرده و از او بخواهید ملایم‌تر باشد.

مجله اینترنتی تالاب


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ