تلگرام

زیباترین مدل‌های حنا هندی برای هر قسمت از پا


برای نقاشی موقت روی قسمت‌های مختلف پا می‌توانید از حنا هندی استفاده کنید. در اینجا بیش از 40 مدل از زیباترین و جدیدترین طرح های حنا هندی بر روی پا وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها طرح‌های زیبایی روی پا‌های خود بکشید.

تبليغ

حنا هندی نوعی ماده‌ی گیاهی است که با ترکیب برخی از مواد شیمیایی رنگ آن کمی متفاوت‌تر از حنای طبیعی شده و از آن برای رنگ کردن موها و نقاشی کردن طرح‌های مختلف روی بدن استفاده می‌شود. در اینجا ستاره زیباترین مدل‌های طرح و نقش حنا هندی روی قسمت‌های مختلف پا را برای شما آماده کرده است.

اگر دوست دارید روی بدن خود به جای تتوی ثابت به صورت موقت طرحی بزنید بهترین راه استفاده از حنا هندی است. زیرا علاوه بر این که عوارض بعدی ندارد استفاده از آن ساده است و حتی خودتان با کمی تمرین یا استفاده از شابلون‌های آماده می‌توانید آن را انجام بدهید.


نکات مورد توجه در زمان استفاده از حنا هندی

قبل از استفاده از حنا هندی روی قسمت‌های مختلف بدن، ابتدا کمی از آن را روی یک قسمت از بدن بزنید و صبر کنید، اگر احساس سوزش نداشتید یعنی به آن حساسیت ندارید و می‌توانید از آن استفاده کنید. در صورتی که احساس کردید به آن حساسیت دارید بهتر است از استفاده از آن صرف نظر کنید. این نوع حنا در بیشتر فروشگاه‌های آرایشی به فروش می‌رسد اما سعی کنید آن را از فروشگاه‌های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت تهیه نمایید.


جدیدترین طرح های حنا هندی روی پا

همچنین بخوانید: طراحی حنا روی دست

جدیدترین مدل های حنا هندی روی پاشنه و قوزک پا

جدیدترین طرح های حنا هندی روی ساق پا

همچنین بخوانید: آموزش طرح حنا ساده روی دستتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ