جدیدترین مدل های پرده سال 97


جدیدترین مدلهای پرده (تور )  پذیرایی را برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم این تصاویری که مشاهده میکنید تنها مدلهاییی هستند جهت آشنایی شما عزیزان با مد های جدید و ما به هیچ عنوان فروشنده پرده نیستیم. مدلهای جدید پردهای سلطنتی مدل پردهای جدید...

تبليغ

جدیدترین مدلهای پرده (تور ) پذیرایی را برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم این تصاویری که مشاهده میکنید تنها مدلهاییی هستند جهت آشنایی شما عزیزان با مد های جدید و ما به هیچ عنوان فروشنده پرده نیستیم.

مدلهای جدید پردهای سلطنتی

مدل پردهای جدید پذیرایی

مدل پرده های شیک و جدید سال

پرده پانچی

مدل پردهای جدید پذیرایی ساده

مدل پردهای جدید پذیرایی

چطور بهترین مدل کاغذ دیواری را انتخاب کنید؟

پرده تور

مدل پردهای جدید پذیرایی ساده


مدل پرده پذیرایی


پرده زبرا

جدیدترین مدل پرده

مدل پردهای جدید پذیرایی ساده

مدلهای جدید پردهای سلطنتی

مدل پردهای جدید اتاق خواب

مدل پردهای جدید پذیرایی
مدل پردهای جدید اتاق خواب

جدید ترین مدل پرده خانه ایرانی

مدل پردهای جدید پذیرایی

جدید ترین مدل پرده

مدل پردهای ساده

جدید ترین مدل پرده

پرده ها ضمن فواید کاربردی ، از نظر شکل ظاهری نیز متنوع بوده و می توان با انتخاب مدل پرده متناسب با دکوراسیون اتاق و همچنین در نظر گرفتن پارچه ای با طرح و رنگ مناسب و هماهنگ با سایر اجزای دکوراسیون منزل ، ترکیبی زیبا و چشمگیر میان پرده و دکوراسیون اتاق ایجاد کرد. در اینجا سری دیگری از انواع مدلهای جدید پرده را با هم می بینیم.

اندازه و مقیاس پنجره های ناهنجار را می توان با استفاده از چوب پرده های بزرگ تر از عرض پنجره، یا پرده های پهن تر و بلندتر، البته با در نظر گرفتن اندازه های یک اتاق تناسب داد. در برخی اتاقها رادیاتور یا فنکوئل در زیر پنجره قرار گرفته است. در این مواقع استفاه از تور یا حریر عملی ترین و مناسب ترین کار است.

در اتاق کار و اتاق نشیمن یا تلویزیون اغلب کامپیوتر، قفسه کتاب، تلویزیون، اسباب بازی کودکان و مبلمان نرم و راحت مرکزیت و اهمیت بیشتری را دارند. تزئینات و دکوراسیون ، پرده ها را متین و ملایم و در عین حال قابل باز و بسته شدن انتخاب فرمایید. شید، تور یا حریر با یک والان ساده فضائی راحت و گرم برای اتاق کار ایجاد می کنند. برای اتاق نشیمن یا تلویزیون هر نوع پرده کرکره و یا پرده پارچه ای با طرح ملایم و ساده به خوبی انجام وظیفه می کند.

همچنین بخوانید:

چگونه آلودگی صوتی منزل و محل کار را کم کنیم؟

منبعتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ