استاد دانشگاه در حمام همسایه ها دوربین مخفی نصب کرده بود +عکس


مرد جوان تحصیلکرده ای، به جرم تجاوز به پسر 4 ساله و خوراندن خوراک سگها به یک دختربچه و آزار دست کم 50 کودک، به 32 سال زندان محکوم شد. «متیو فالدر» 29 ساله، که به عنوان یکی از بدترین کودک آزاران انگلیسی نیز شناخته شده است از استادهای دانشگاه کمبریج بود که به دلیل...

تبليغ

مرد جوان تحصیلکرده ای، به جرم تجاوز به پسر ۴ ساله و خوراندن خوراک سگها به یک دختربچه و آزار دست کم ۵۰ کودک، به ۳۲ سال زندان محکوم شد.

«متیو فالدر» ۲۹ ساله، که به عنوان یکی از بدترین کودک آزاران انگلیسی نیز شناخته شده است از استادهای دانشگاه کمبریج بود که به دلیل موقعیت کاری‌اش هیچکس به وی ظنین نشده بود؛ چراکه او همواره رفتاری معقول داشت. این در حالی است که مأموران پلیس، عکس‌ها و فیلم‌های کودک آزاری زیادی از وی در رایانه شخصی‌اش پیدا کرده‌اند.

«فیلیپ پارکر» قاضی پرونده در این باره گفت: «این متهم بشدت بیمار بوده و رفتارش با قربانیان خود بسیار بی‌رحمانه بوده است. او جزو مجرمان خطرناک است. این مرد بیمار حتی با قرار دادن دوربین مخفی در حمام و سرویس‌های بهداشتی خانه همسایه هایش از دختران نیز سوء‌استفاده‌های مختلفی کرده است.»

وی افزود: «پلیس فدرال این متهم را در پی عملیات گسترده مبارزه با متجاوزان آنلاین شناسایی و بازداشت کرده بود.» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


Cambridge graduate Matthew Falder jailed for 32 years for abusing children online

A PAEDOPHILE lecturer who blackmailed vulnerable victims with “warped and sadistic” demands was yesterday jailed for 32 years. Cambridge university graduate Matthew Falder, 29, admitted 137 offences, including voyeurism, encouraging child rape and sharing images showing the abuse of a new-born.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ