اینستاگرام

پارک آبی آکوا فان دبی ، بی نظیر در جهان


پارک آبی آکوا فان دبی یکی از جاذبه‌های گردشگری منحصربه‌فرد و دیدنی شهر دبی است که نمونه مشابه آن در دنیا وجود ندارد و حتی اگر ساخته شده باشد در اندازه این پارک نیست. ای پارک از جهات مختلف برای گردشگران و بازدیدکنندگان جذاب است و زمینه آب تنی در ساحل بدون هیچ مشکلی را برای آنها فراهم آورده است.

تبليغ
پارک آبی آکوا فان دبی ، بی نظیر در جهان

پارک آبی آکوا فان دبی یکی از جاذبه‌های گردشگری منحصربه‌فرد و دیدنی شهر دبی است که نمونه مشابه آن در دنیا وجود ندارد و حتی اگر ساخته شده باشد در اندازه این پارک نیست. ای پارک از جهات مختلف برای گردشگران و بازدیدکنندگان جذاب است و زمینه آب تنی در ساحل بدون هیچ مشکلی را برای آنها فراهم آورده است.پارک آبی آکوا فان (Aqua Fun) دبی دارای یک ویژگی متمایز است که به شناور بودن آن برمی‌گردد، درواقع تمامی اجزای استفاده شده در آن بادی هستند و بر سطح آب دریا شناور هستند. این پارک اولین و بزرگترین پارک بادکنکی در خاورمیانه است و طولانی‌ترین و پرطرفدارترین سرسره جهان را دارد و همین موضوع باعث شده است که گردشگران از نقاط مختلف دنیا به دیدن این پارک بیایند.

پارک آبی آکوا فان دبی ظرف چند سال اخیر و در سال 2016 توسط مدیرعامل شرکت آکوا فان، احمد بن چایپا تأسیس شده است و هدف خود را ثبت یک رکورد جهانی در جذب گردشگر عنوان کرده است. طرحی این پارک از لوگو رسمی شهر دبی الهام گرفته است و در آن نهایت خلاقیت و نوآوری به کار برده شده است تا بتواند جذابیت بالایی نشان دهد.یکی دیگر از مزایای پارک آبی آکوا فان دبی این است که همه بدون هیچ محدودیتی می‌توانند از آن استفاده کنند. در این پارک افراد زیادی حضور دارند و همه آنها به دنبال سرگرمی، خنده، لذت و تجربه هستند و شما نیز این شانس را دارید که از آن لذت ببرید. این پارک در مقابل ساحل جمیره واقع شده است و نزدیکی آن به این ساحل یکی از بهترین فضای تفریحی را به وجود آورده است.

اگرچه سازندگان پارک آبی آکوا فان دبی اعلام کرده‌اند که عملیات ساخت این پروژه همچنان ادامه دارد و توسعه آن ادامه خواهد داشت، اما در حال حاضر وسعت آن 2700 مترمربع است. این پارم در عمق 35 متر و 77 متر عرض ساخته شده است و 75 نوع سرگرمی مختلف در آن ایجاد شده است. گردشگران می‌توانند در این پارک، صعود کنند، پرش کنند و لذت ببرند.طراحی پارک آبی آکوا فان دبی به صورتی است که افراد 5 ساله تا بزرگسالان می‌توانند از آن استفاده کننده و ظرفیت کلی آن 350 نفر در ساعت است. البته پیش بینی می‌شود که با تکمیل قسمت‌های مختلف این پارک ظرفیت آن به 500 نفر در ساعت برسد. ورزش‌های آکوا پارک در دنیا طرفداران بسیاری دارد و می‌توانید ویدیوهای آن را در شبکه‌های اجتماعی ببینید.

برای بازدید از پارک آبی آکوا فان دبی باید خود را به ساحل جمیره برسانید. این پارک هر روز از 10 صبح تا 19 عصر آماده پذیرایی از گردشگران است.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ