پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

نقاشی با حروف؛ آموزش کشیدن گل رز با حرف انگلیسی “آر” کوچک | فیلم


تبليغ

ویدئوهایی که دیگران تماشا کرده اند

نقاشی با حروف؛ آموزش کشیدن خرگوش با حرف انگلی...

نقاشی با حروف؛ آموزش کشیدن شتر با حرف انگلیسی...

نقاشی کودکان؛ آموزش کشیدن و رنگ آمیزی ستاره |...

اگر می‌خواهید سریع رنگ‌آمیزی کنید و رنگ‌های پررنگ و درخشانی داشته باشید، از ماژیک استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید طریقه‌ استفاده از ماژیک به کلی با مدادرنگی فرق دارد. ماژیک را نباید روی سطح کاغذ بفشارید و نباید روی سطحی که قبلا رنگ شده است دوباره ماژیک بکشید. وگرنه ممکن است کاغذ یا مقوای شما خراب شود.

می‌توانید از ابزارهایی مثل مدادرنگی یا ماژیک نئونی (شبرنگ)، ماژیک طلایی و نقره‌ای یا رنگ‌های اکلیلی یا متالیک، برای ایجاد جلوه‌های خاص در قسمت‌هایی از رنگ‌آمیزی‌تان استفاده کنید.

اگر می‌خواهید در رنگ‌آمیزی‌تان سایه‌روشن‌های متنوعی داشته باشید، بهترین ابزار برای این کار مداد رنگی است؛ البته از آبرنگ و گواش هم می‌شود برای این منظور استفاده کرد اما کار کردن با آنها برای تازه‌ واردها آسان نیست.

می‌خواهیم در کلیپ‌های جداگانه با حروف انگلیسی یک نقاشی متفاوت به شما آموزش دهیم؛ در این ویدئو نقاشی یک گل رز با بهره‌گیری از حرف انگلیسی r به شما نمایش داده می‌شود.

(۱۹)

دسته بندی : کودک
برچسب ها : آموزش نقاشی, آموزش نقاشی کودکان, طراحی ساده با ماژیک, طراحی گل, کودک و نقاشی, نقاشی با حروف, نقاشی با حروف انگلیسی, نقاشی با ماژیکتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ