تلگرام

خانه های ساده و شیک، حرفهای شنیدنی سارا و احسان!


تورهای خانه گردی چیدانه: زوج های جوان برای شروع زندگی هیجان و ذوق زیادی دارند و از کوچکترین وسیله دکوری تا بزرگترین آن را در ذهن تداعی می کنند و با حساسیت و وسواس بسیار برای چیدمان خانه خود تلاش می کنند. در این مطلب ار تور خانه گردی، دکوراسیون...

تبليغ

تورهای خانه گردی چیدانه: زوج های جوان برای شروع زندگی هیجان و ذوق زیادی دارند و از کوچکترین وسیله دکوری تا بزرگترین آن را در ذهن تداعی می کنند و با حساسیت و وسواس بسیار برای چیدمان خانه خود تلاش می کنند. در این مطلب ار تور خانه گردی، دکوراسیون منزل عروس ایرانی در اهواز را ببینید. سارا و احسان این زوج خوشبخت، حرفهای شنیدنی بسیاری دارند:

محمد محسنی

خانه سارا و احسان در یک نگاه

تعداد افراد ساکن: ۲ نفر شغل خانم خانه: معمار/ شغل همسر: تولید و پخش ادویه جات موقعیت شهر: اهواز/ محله: کیانپارس متراژ فضا: ۱۲۰ متر مربع طبقه دوم ملک شخصی تعداد اتاق خواب : ۳ خوابه تعداد سرویس بهداشتی: ۲ عدد سبک دکوراسیون: مدرن رنگ های غالب: سفید ویژگی برجسته طراحی: مینیمال بودن طراحی طراح: سارا و احسان مدت زمان طراحی داخلی: ۴ ماه بازسازی و نوسازی شده اجرای بازسازی: اردیبهشت تا تیر ماه ۹۶ هزینه بازسازی و نوسازی و خرید وسایل: در مجموع ۵۰ میلیون تومان

محمد محسنی

فضای مورد علاقه شما کجاست؟

تمام فضاهای خانه به من حس آرامش و انرژی مثبت می دهد، برای اینکه من و احسان صاحب این خانه شویم، افراد زیادی به ما کمک کردند، بعد از اتمام کار طراحی و اجرا، خانواده های هر دو در کنارمان بودند و هرکس هر هنری که داشت، برای زیباتر کردن خانه به کار برد. برای همین به هر قسمت خانه که نگاه می کنیم، یاد تک تک آدم های مهربان اطرافمان می افتیم و لذت می بریم. اما اگر بخواهم یک جای به خصوص خانه را نام ببرم، دکوراسیون نشیمن خانه هست که رنگ فیروزه ای مبلمان و نور خورشید که به آرامی روی آن، جا خوش کرده زیبایی این فضا را برای ما دو چندان می کند.

محمد محسنی

همچنین دیوار طوسی که در نشیمن قرار دارد و آن را به عکس هایی که یادآور خاطرات شیرین مان هست، اختصاص دادیم و آن کنسول چوبی سفید را هم خودمان کار بازسازی و رنگش را انجام دادیم و برای این بخش خانه کاربردی اش کردیم. نا گفته نماند مبل زردی که در فضای نشیمن خانه قرار دارد و تابلوی فیروزه ای که روی دیوار عجیب دلبری می کند، حس دلگرمی خاصی به ما می دهد چون این ست مبلمان را هم خودمان پارچه اش را با توجه به هارمونی رنگ خانه خریداری کردیم و از یک تعمیر کننده مبل خواستیم که روکش آن را برای ما عوض کند، از آنجایی که بعضی از وسایل خانه را خودمان بازسازی و نو نوار کردیم، آنها را خیلی دوست داریم.

مطلب مرتبط: چیدمان قاب عکس روی دیوار، ۷ مدل راهگشا!

محمد محسنی

طراحی داخلی خانه سارا و احسان با توجه به علایق و نیازها

"هیچ جا طراحی خونه ی خود آدم نمیشه" با توجه به اینکه من طراح دکوراسیون هستم و سبک مورد علاقه ام مدرن و مینیمال هست و خوشبختانه احسان هم از نظر سلیقه و سبک همسو با من بود، کار طراحی را برای من خیلی راحت تر کرده بود. شب ها زمان خواب در ذهنم گوشه گوشه خانه را رویاپردازی می کردم تا جایی که خواب خانه طراحی شده ام را می دیدم، صبح که از خواب بیدار می شدم با شوق به ادامه طراحی می پرداختم.

مطلب مرتبط: دکوراسیون مینیمال، دکوراسیونی ساده اما شیک!

محمد محسنی

آنچه من و احسان خیلی دوست داشتیم، خانه ای با رنگ های شاد و روشن و نور زیاد بود؛ برای همین پنجره ها را بازسازی کرده و آنها را تبدیل به پنجره هایی بلند و عریض کردیم تا نور خانه را دو چندان کند. همین امر باعث شده که ما در طول روز از نور طبیعی خورشید استفاده کنیم.

مطلب مرتبط: تعویض پنجره از سیر تا پیاز!

محمد محسنی

در مورد طراحی داخلی آشپزخانه هم باید بگویم که تک تک کابینت ها کاربردی طراحی شده اند و من از ابتدا می دانستم در هر کابینت قرار است چه وسیله ای قرار بدهم. برای همین از طراحی فضاهای اضافی و غیر کاربردی پرهیز کردم و از آنجایی که اعتقادم بر این است که آشپزخانه جایی است که باید کاملا بر اساس کاربرد و نیاز طراحی شود، الان از فضای آشپزخانه کاملا راضی هستم و از تمام زوایای آن استفاده بهینه کرده ایم.

همین امر باعث شده که فضای آشپزخانه و آشپزی در فضایی روشن با رنگ سفید و طوسی و فرش کاموایی رنگ رنگی که خودم بافتم، برای من بسیار لذت بخش شود.

مطلب مرتبط: چگونه آشپزخانه را به فضایی منحصر به فرد تبدیل کنیم؟

محمد محسنی

محمد محسنی

مبلمان و وسایل در دکوراسیون نشیمن

مبلمان و میز جلو مبلی: برند صبا چوب- ۳ میلیون تومان میز تلویزیون: برند ایکیا- ۷۰ هزار تومان لوستر: برند ایکیا- هر عدد ۷۰ هزار تومان

محمد محسنی

آباژور: برند ایکیا -۹۰ هزار تومان فرش سرخابی (سرزمین فرش – هر دو با هم ۲.۶ میلیون تومان) فرش خز سفید (خودم درست کردم هزینه خز برای هر دو فرش ۳۰ هزار تومان)

محمد محسنی

لوازم دکوری: کنزالمال آبادان- ۱۵۰ هزار تومان

محمد محسنی

دکوراسیون اتاق خواب زوج اهوازی

سرویس خواب: ۲.۲ میلیون تومان موکت: برند آریا- ۲۹۰ هزار تومان لوستر: برند ایکیا، ۳۵ هزار تومان آباژور :۵۰ هزار تومان تشک: ۴۹۵ هزار تومان روتختی: ۲۰۰ هزار تومان

محمد محسنی

طراحی داخلی آشپزخانه و لوازم خانگی

کابینت: ۶.۵ میلیون تومان یخچال: برند ال جی- ۷.۴۵ میلیون تومان- فروشگاه میثم اجاق گاز: برند تکنو کیت- ۱.۸ میلیون تومان ماشین لباسشویی: برند ال جی- ۲.۵ میلیون تومان- فروشگاه میثم مایکروفر: برند ال جی– ۳۱۰ هزار تومان- کنزالمال آبادان لوستر: ۱۶۰ هزار تومان لوازم دکوری: ۱۵۰ هزار تومان ظروف: ۲ میلیون تومان

محمد محسنی

اجزای سرویس بهداشتی در خانه اهواز

روشویی ۳۸۵ هزار تومان- فروشگاه میلانو شیرآلات: ۳۰۰ هزار تومان- استیل البرز کاشی: ۷۰۰ هزار تومان– فروشگاه خوش اخلاق

وسایل در دکوراسیون حمام خانه مدرن

کابینت حمام : ۳۸۵ هزار تومان- فروشگاه میلانو شیرآلات ۳۰۰ هزار تومان- استیل البرز کاشی: ۷۰۰ هزار تومان– فروشگاه خوش اخلاق

محمد محسنی

کارهای خدماتی دکوراسیون منزل سارا و احسان

رنگ: آقای هواشمی– ۰۹۱۶۳۱۹۴۲۱۸- ۹۰۰ هزار تومان پنجره: نگین پنجره – ۰۹۱۶۳۱۲۵۱۵۹- ۲.۲ میلیون تومان ما از همه چیز راضی هستیم.

محمد محسنی

توصیه سارا: برای خرید وسایل عجله نکنید و از نرم افزار برای طراحی خانه استفاده کنید

به نظر من تمام سبک های دکوراسیون زیبا هستند؛ فقط باید هر خانه ای با توجه به روحیه اعضای آن خانه طراحی شود که بعد از گذشت زمان برای آنها کسالت آور نشود و فقط آرامش و انرژی مثبت را برای اعضای خانه تداعی کند.

مطلب مرتبط: انواع سبک های معماری داخلی برای آپارتمان های امروزی!

محمد محسنی

نکته دیگری که برای من و همسرم که به تازگی زندگی دو نفره مان را شروع کرده ایم، خیلی تاثیر گذار بود این است که ما برای تغییر دکوراسیون و خرید وسایل عجله ای نکردیم و در کمال آرامش وسایل را خریداری کردیم و چون من این امکان را داشتم که قبل از بازسازی، طراحی خانه را با نرم افزار شبیه سازی کنم، در نتیجه دقیقا می دانستم که چه وسیله ای و چه رنگی مناسب خانه ما می آید. همین امر باعث شد که ما هیچ وسیله اضافی خریداری نکردیم. همین موضوع از نظر مالی به ما خیلی کمک کرد.

مطلب مرتبط: نقش نرم افزار در معماری ، توصیه معماران ایرانی چیست؟

محمد محسنی

محمد محسنی

ما حتی برخی از وسایلی که در خانه پدری مان بود را و در دکوراسیون خانه مان جا دادیم مثل تلفن سیاه آلمانی که تقریبا قدمت آن به سال چهل برمی گردد، بطری قهوه ای رنگ که کنار کنسول سفید قرار دارد و مربوط به مغازه پدربزرگ احسان است که عطار بودند و تقریبا به ۷۰ سال پیش بر می گردد و یا کنسول سفید چوبی که خاله احسان به ما داد و ما آن را بازسازی کردیم.

مطلب مرتبط: فضایی گرم و دلنشین با ترکیب وسایل قدیمی و جدید

پیشنهادات چیدانه

مبل راحتی ایکیا

۲۱۹۰۰۰۰تومان

مبل راحتی خانه اهواز به رنگ آبی فیروزه ای ملایم است. این زوج که از طرفداران ایکیا هستند، پس بد نیست مبلمان سلیقه شان را از این برند مشاهده کنید.

میز تلویزیون چوبی

نامشخص

میز تلویزیون سنگی

نامشخص

میزتلویزیون مدرن

نامشخص

سادگی در خانه سارا و احسان به خوبی دیده می شود. سبک مینیمال در میز تلویزیون هم آن را سفید و ساده جلوه داده است. نمونه های مشابه این میز را در محصولات بالا ببینید.

کنسول

۴۳۰۰۰۰تومان

کتابخانه مدل ۱۱۲LV

۵۵۰۰۰۰تومان

کتابخانه ترکیب چوب روسی و آهن

نامشخص

کنسول سفیدی که سارا آن را بازسازی کرده است، در هر خانه ای کاربرد خوبی خواهد داشت. ما نمونه کتابخانه و کنسول مشابه با آن را از ویترین کالای چیدانه به شما معرفی کرده ایم.

لوستر سقفی دکوراتیو تیسرا

نامشخص

لوستر طرح خاص

نامشخص

لوستر

نامشخص

در خانه مدرن اهواز، لوستر نیز از همین سبک تبعیت می کند. می توانید لوستر مدرن سفید رنگ را در دکوراسیون خانه خود برای روشنایی و نور پردازی استفاده کنید.

استند کد ۴۰۰۳ روشنایی مجلسی

نامشخص

استند کد ۳۰۴۰۰/۰۲ روشنایی مجلسی

نامشخص

آباژور ایستاده سری NOT

۷۸۰۰۰تومان

آباژور نیز در این خانه بسیار ساده و مینیمال انتخاب شده است. در دکوراسیون منزل می توانید یک استند ساده یا همان آباژور پایه بلند را به راحتی جای دهید.

سرویس خواب

۲۷۰۰۰۰۰تومان

سرویس خواب عروس نیز به رنگ سفید و طبیعتا به سبک مدرن است. تصویر بالا نمونه محصول مشابه انتخاب شده در خانه اهواز است.

تابلو رنگ روغن ۸۰۰۳۹ مدنو

۳۳۰۰۰۰تومان

تابلو رنگ روغن ۸۰۱۱۴ مدنو

۲۹۰۰۰۰تومان

تابلو رنگ روغن ۸۰۰۶۵ مدنو

۳۳۰۰۰۰تومان

در اتاث نشیمن در دیوار بالای مبلمان از تابلو رنگ روغن آن هم به سبک آبستره استفاده شده است. حضور رنگ در خانه به تابلوی نقاشی بسیار زیباتر خواهد بود.

قرابه

نامشخص

قرابه

نامشخص

قرابه

نامشخص

نمونه قرابه ای که به گفته سارا از وسایل قدیمی پدربزرگ است، زیبایی و حس نوستالژی را به خانه شما وارد می کند. با توجه به ترکیب رنگی خانه خود می توانید انواع مختلفی از آن را انتخاب کنید.

گلدان دست ساز آبی

۴۵۰۰۰تومان

گلدان دست ساز

۶۰۰۰۰تومان

بطری دکوری گل

۳۰۰۰۰تومان

گلدان رنگی شیشه ای هم درون کنسول سفید خانه عروس جایگاه خاصی دارد. از این وسیله می توانید به عنواز وسیله دکوری و یا گلدان گل استفاده کنید.

می توانید عکس های طراحی داخلی زیبای خانه خود را برای ما ارسال کنید تا برای تور خانه گردی به معرفی منزل شما بپردازیم تلگرام چیدانه ۰۹۳۸۸۵۴۷۱۴۰ ! اگر دوست دارید هر یک از محصولات معرفی شده را تهیه کنید، روی آن کلیک کرده و از طربق کادر سبز رنگ با فروشنده یا سازنده آن ارتباط برقرار کنید.

نویسنده: صدف حقیقت | عکاس: محمد محسنی | تحریریه چیدانهتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ