شرایط فروش خودروهای سایپا بصورت نقد و اقساط ویژه بهمن 96 اعلام شد!


شرایط فروش خودروهای سایپا بصورت نقد و اقساط ویژه بهمن 96: گروه خوردوسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از شروع فروش نقد و اقساط محصولات خود خبر داد. این شرکت خودروسازی که به تازگی یکی از جدیدترین محصولات خود یعنی کوئیک را در بازار عرضه کرده است، به دلیل تقاضای مشتریانش، شرایط فروش اعتباری را برای دیگر محصولاتش آغاز نموده...

تبليغ

شرایط فروش خودروهای سایپا بصورت نقد و اقساط ویژه بهمن ۹۶: گروه خوردوسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از شروع فروش نقد و اقساط محصولات خود خبر داد. این شرکت خودروسازی که به تازگی یکی از جدیدترین محصولات خود یعنی کوئیک را در بازار عرضه کرده است، به دلیل تقاضای مشتریانش، شرایط فروش اعتباری را برای دیگر محصولاتش آغاز نموده است.

گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش، محصولاتی از جمله سایپا ۱۳۱، تیبا۲ ، تیبا، سایپا ۱۵۱، ساینا، سراتو، چانگان و آریو را به صورت نقد و اقساط به مشتریان واگذار می‌کند. طرح‌های متنوع و مختلفی از جمله فروش فوری نقد و اقساط و پیش فروش اعتباری در این طرح دیده شده است.

این گروه خودروسازی برای تسهیلات در نظر گرفته شده، سود ۰ تا ۲۲ درصد را بسته به زمان اقساط تعیین کرده است. همچنین سود مشارکت در پیش فروش‌ها، از ۱۵ تا ۱۸ درصد و سود انصراف نیز از ۱۲ تا ۱۵ درصد تعیین شده است.

مطلب مرتبط: سایپا شرایط فروش و پیش‌ فروش کوییک در مدل‌های مختلف را اعلام کرد +قیمت

بیشترین تخفیف در نظر گرفته شده در این طرح فروش برای خودروی آریو است که با قیمت ۵۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که شامل ۱ میلیون تومان تخفیف است. تیبا ۲ و ساینا نیز در صورت خرید نقدی شامل تخفیف ۶۰۰ هزار تومان سایپا خواهند شد.

لازم به ذکر است که تمامی خودروهای موجود در این طرح فروش، با مدل ۹۷ عرضه می‌شود.

نکته آخری که جلب توجه می‌کند پیش فروش سایپا ۱۱۱ است که بارها شرکت خودروسازی سایپا در اخباری که منتشر شده از توقف تولید آن خبر داده است اما نه تنها متوقف نشده، بلکه با قدرت تمام و سرعت هر چه بیشتر و حتی برای سال آینده نیز پیش فروش می‌شود تا توسط این گروه خودروسازی تولید شود. به نظر می‌رسد توقف تولید پراید در کشورمان آرزویی نیست که محقق شود، صرفا از مسئولی و دولتی به مسئول و دولت بعدی منتقل میگردد!

همچنین بخوانید:

تولید سیتروئن C3 به طور رسمی در شرکت سایپا آغاز شد

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنیدتبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ