کرمان موتور و النترای مونتاژی 170 میلیونی!


کرمان موتور که اخیراً توانسته با واردات عمده محصولات هیوندای، بازار بزرگ کشور را از آن خود کند اکنون به دنبال مونتاژ محصولات بیشتری از این شرکت کره‌ای همانند النترا است. معاون بازاریابی کرمان موتور، با اعلام اینکه این شرکت به علت ماهیت تولیدی خود مایل به مونتاژ بیشتر محصولات هیوندای است اعلام کرد که... نوشته کرمان موتور و...

تبليغ

کرمان موتور که اخیراً توانسته با واردات عمده محصولات هیوندای، بازار بزرگ کشور را از آن خود کند اکنون به دنبال مونتاژ محصولات بیشتری از این شرکت کره‌ای همانند النترا است.


معاون بازاریابی کرمان موتور، با اعلام اینکه این شرکت به علت ماهیت تولیدی خود مایل به مونتاژ بیشتر محصولات هیوندای است اعلام کرد که مونتاژ النترا از سال آینده با این رویکرد با همین آپشن های موجود به‌جز ایربگ زانو شروع خواهد شد.


این شرکت قصد دارد تا 20 هزار دستگاه النترا و اکسنت را در ایران مونتاژ نماید. قیمت النترای مونتاژ نیز کمتر از 170 میلیون تومان اعلام شده است که تقریباً هیچ نشانی از مزیت تولید داخل در آن به چشم نخواهد آمد و به نظر تنها برای بهره حداکثری از سود این خودرو به خط تولید می‌رود.


کرمان موتور اخیراً و در هیاهوی افزایش تعرفه‌های واردات خودرو و در غیاب نهادهای نظارتی مؤثر، سردمدار گرانی در بازار خودرو شده و با هیچ حساب و کتابی نمی‌توان قیمت‌های خودروهای این شرکت را توجیه نمود. النترا پیش از کسب نمایندگی توسط کرمان موتور با قیمتی حدود 120 میلیون به فروش می‌رسید. قیمت جهانی النترا بین 13 هزار دلار برای نسخه SE تا 19 هزار دلار برای تریم های اسپرت و لیمیتد متغیر است که بسیار با قیمت آن در داخل ایران فاصله دارد.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ