چانگان بنی، هاچ‌بک جمع‌و‌جور سایپا گزینه احتمالی بازار در نمایشگاه خودرو + فیلم


محصولات چانگان درایران توسط گروه خودروسازی سایپا عرضه می شوند. سایپا اخیرا نیز یک خودروی کوچک چهری به نام چانگان بنی را برای انجام تست های مربوطه به ایران وارد کرده بود و امسال این خودرو را در نمایشگاه خودروی تهران نیز در غرقه ی خود قرار داد تا...

تبليغ
محصولات چانگان درایران توسط گروه خودروسازی سایپا عرضه می شوند. سایپا اخیرا نیز یک خودروی کوچک چهری به نام چانگان بنی را برای انجام تست های مربوطه به ایران وارد کرده بود و امسال این خودرو را در نمایشگاه خودروی تهران نیز در غرقه ی خود قرار داد تا احتمالات مبنی بر نزدیک بودن عرضه ی این خودرو در بازار داخلی قوت بگیرند.
چانگان بنی را باید خودرویی در کلاس هیوندای i20 و کیا پیکانتو دانست که البته اطلاعات دقیقی در خصوص زمان عرضه و قیمت نهایی آن موجود نیست. این خودرو در بخش فنی خود دارای یک موتور ۴ سیلندر خطی است که ۱.۴ لیتر حجم دارد و به سیستم زمانبندی متغیر سوپاپ ها نیز مجهز است. این موتور توانایی تولید ۱۰۰ اسب بخار قدرت و ۱۳۵ نیوتن متر گشتاور را دارد که این خودرو را از نظر قدرتی در جایگاهی مابین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵ قرار می دهد. نیروی موتور با استفاده از یک گیربکس ۵ دنده ی خودکار به چرخ های جلویی منتقل می شود. مصرف سوخت این خودرو ۱۰۲۰ کیلوگرمی نیز تنها ۵.۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است و باک بنزین آن دارای ظرفیت ۳۸ لیتر است.

چانگان بنی
از امکانات این خودرو می توان به رینگ اسپرت، شیشه های برقی، دوربین دید عقب، آینه های برقی، بلوتوث، تهویه ی مطبوع دستی، سیستم رهیاب ماهواره ای، دو عدد کیسه هوا و سنسور دنده عقب را نام برد.
در ادامه می توانید تصاویر و ویدیوی تهیه شده از این خودرو در نمایشگاه خودروی تهران را مشاهده کنید.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ