اتلتیکو مادرید 2-1 رئال سوسیداد؛ کامبک شاگردان سیمئونه در دقایق پایانی


سوسیداد با درخشش دروازه بانش، روخی بلانکوس را در خانه...

تبليغ

طرفداری- تیم های اتلتیکو مادرید و رئال سوسیداد از ساعت 18:45 امروز (شنبه) در ورزشگاه واندا متروپولیتانو به مصاف یکدیگر رفتند.

مشخصات بازی

روز و تاریخ بازی: 11 آذر 1396 (2 دسامبر 2017)

تورنمنت: هفته چهاردهم لالیگای 2017/18 اسپانیا

گلزنان و دقایق: فیلیپه لوئیس (64)، آنتوان گریزمان (88) برای اتلتیکو مادرید؛ ویلیان ژوزه (29)

گزارش بازی

دقیقه 14 شوت ویلیان خوزه با اختلاف بسیار زیادی از بالای دروازه اتلتیکو مادرید به بیرون رفت. دقیقه 19 ضربه پریتو در شرایط تک به تک با اوبلاک، با واکنش دروازه بان اتلتیکو مادرید به کرنر رفت. دقیقه 29 ویلیان ژوزه، رئال سوسیداد را از روی نقطه پنالتی پیش انداخت و بازی 1-0 شد. دقیقه 35 ضربه بسیار خطرناک کوریا در شرایط تک به تک، توسط رولی برگشت داده شد. دقیقه 37 کوریا بار دیگر در شرایط تک به تک با رولی قرار گرفت اما دروازه بان سوسیداد باز هم توپ را مهار کرد.

.

دقیقه 57 شوت خطرناک کوکه توسط رولی دفع شد. دقیقه 60 ضربه گریزمان باز هم توسط رولی مهار شد. دقیقه 64 فیلیپه لوئیس با یک حرکت در عرض و یک شوت محکم، بازی را به تساوی 1-1 کشاند. دقیقه 71 ضربه سر گریزمان با واکنش عالی رولی به کرنر رفت. دقیقه 86 ضربه سر خطرناک گودین از کنار دروازه رئال سوسیداد به بیرون رفت. دقیقه 88 آنتوان گریزمان موفق شد در دهانه دروازه حساب کار را 2-1 به سود اتلتیکو مادرید کند.

اتلتیکو مادرید با این پیروزی 30 امتیازی شد و در رده سوم جدول باقی ماند. رئال سوسیداد نیز با 19 امتیاز هفتم است.

برای مشاهده آمار و ارقام بازی به صفحه اختصاصی این بازی در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

شرح گل ها

اتلتیکو مادرید 0-1 رئال سوسیداد | ویلیان ژوزه (دقیقه 29): ایارزابال پس از برخورد با اوبلاک، در محوطه جریمه اتلتیکو مادرید سرنگون شد و داور اعلام پنالتی کرد. ویلیان ژوزه پشت توپ ایستاد و توپ را به سمت وسط دروازه زد. به این ترتیب حساب کار 1-0 به سود رئال سوسیداد شد.

اتلتیکو مادرید 1-1 رئال سوسیداد | فیلیپه لوئیس (دقیقه 64): سانتر سائول نیگز به فیلیپه لوئیس رسید. او نیز در عرض حرکت کرد و با یک شوت محکم و زیبا، حساب کار را 1-1 مساوی کرد.

اتلتیکو مادرید 2-1 رئال سوسیداد | آنتوان گریزمان (دقیقه 88):ارسال کوکه روی سر سائول نیگز فرود آمد. او توپ را با ضربه سر به دهانه دروزاه رئال سوسیداد فرستاد و گریزمان خود را به سمت توپ کرد و بازی 2-1 شد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ