تزیین پول به شکل دسته گل برای عروس


گل نماد زیبایی است و در هر مجلسی از آن استفاده می شود در این مطلب برای شما دوستان عزیز ایده تزیین پول مثل دسته گل را داریم که می توانید در مجالس عروسی و نامزدی از این روش برای هدیه دادن و یا شادباش دادن استفاده کنید. ایده های زیبای تزیین پول به شکل دسته گل دسته های گل در مناسب های مختلف از...

تبليغ
اشتراک گذاری در Facebook اشتراک گذاری در Twitter اشتراک گذاری در Google+ اشتراک گذاری در Reddit اشتراک گذاری در Pinterest اشتراک گذاری در Linkedin

اگر به دنبال ایده های تازه و جدید می گردید می توانید در این بخش از نشریه آرگا برای مراسمات مختلف ایده های جذاب بگیرید در این مطلب تزیین پول به شکل دسته گل را همراه با روش ساخت این گل های کاغذی زیبا برای شما عزیزان قرار داده ایم.

گل نماد زیبایی است و در هر مجلسی از آن استفاده می شود در این مطلب برای شما دوستان عزیز ایده تزیین پول مثل دسته گل را داریم که می توانید در مجالس عروسی و نامزدی از این روش برای هدیه دادن و یا شادباش دادن استفاده کنید.

ایده های زیبای تزیین پول به شکل دسته گل

دسته های گل در مناسب های مختلف از خواستگاری، عروسی، تولد ها، روز پدر و مادر و… یک انتخاب عالی و زیباست اما اگر قصد دادن وجه نقد برای شاباش عروس و داماد را دارید بهتر است خلاقیت به خرج دهید و آن را به دسته گلی زیبا تبدیل کنید.

انواع گل های طبیعی و مصنوعی در بازار موجود است که فرد اگر به عطر و لطافت گل علاقه داشته باشد دسته گل طبیعی را انتخاب می کند و در عوض اگر اهل خاطره بازی و یادگاری باشند از گل های مصنوعی استفاده می کنند تا ماندگاری داشته باشد، اما امروزه ما شاهد دسته پول هایی نیز هستیم که وجه زیبایی دارند و به شکل گل تزیین شده اند فراموش نکنید که این دسته های گل تنها زندگی را مادی تر از این می کند بنابراین تا جایی که امکان دارد گل های طبیعی زیبا و خوش بو را فراموش نکنید.تزیین اسکناس به شکل گل رز کار نسبتا آسانی است شما به تعدادی اسکناس نو، چند تکه سیم، نوار گاترین یا کاغذ کشی و تعدادی برگ مصنوعی نیاز دارین.

برای تزیین پول ابتدا چهار گوشه اسکناس را به فرم گلبرگ به صورت اریب به بیرون لول کنید، سپس وسط اسکناس را با دست جمع کنید، ۴ اسکناس را به این شکل با سیم ببندید و برای زیبا تر شدن هر کدام را کمی متفاوت تر شکل دهید، دو طرف اسکناسی را که برای غنچه در نظر گرفته اید را بالا بیاورید تا شکل غنچه به خود بگیرد اسکناس ها را با دقت روی هم قرار دهید تا شکل گل را به خود بگیرد، سیم ها را بهم بپیچانید تا یکی شود اگر سیم ها روکش دار نیستند با استفاده از نوار گاترین و یا کاغذ کشی دور آن ها راببندید و در آخر برای تزیین پول به شکل دسته گل از برگ های مصنوعی استفاده کنید.

می توانید از ایده های تزیین اسکناس برای عروس برای افزایش خلاقیت در مراسم عروسی استفاده کنید، امیدواریم از تماشای گالری عکس های تزیین پول به شکل دسته گل نهایت لذت را برده باشید و با استفاده از آموزش ساده ساخت گل رز با پول دسته گل های زیبیایی را خلق کنید.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ