نگاهی به استایل های جذاب هفته مد لندن 2017


نگاهی به استایل های جذاب هفته مد لندن 2017  فصل پاییز فرا رسید و هفته مد لندن کار خود را نخست نمود, برترین مدل ها در این هفته خود را نشان می‌دهند که افراد سرشناس نیز در آن حضور خواهند یافت. هفته مد لندن “London Fashion Week” یکی از فشن‌ شوهای بین‌ المللی هست که سالانه دو بار در ماه‌های فوریه و سپتامبر در لندن برگزار می شود. این فشن‌شو...

تبليغ

نگاهی به استایل های جذاب هفته مد لندن 2017

فصل پاییز فرا رسید و هفته مد لندن کار خود را نخست نمود, برترین مدل ها در این هفته خود را نشان می‌دهند که افراد سرشناس نیز در آن حضور خواهند یافت. هفته مد لندن “London Fashion Week” یکی از فشن‌ شوهای بین‌ المللی هست که سالانه دو بار در ماه‌های فوریه و سپتامبر در لندن برگزار می شود. این فشن‌شو پس از هفته مد نیویورک, هفته مد میلان و هفته مد پاریس بزرگ ترین حادثه در اساس مد و فشن در جهان به شمار می رود.

این حادثه بعنوان یکی از رویدادهایی که منافع برگزارکنندگان و مالیات دهندگان برتانیایی را فراهم می کند, توانست نظر مطبوعات را به خود جلب کند. هفته مد لندن هم چنین توانست موافقت شمار زیادی از شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ را بعنوان پشتیبان مالی جلب کند. از میان این کمپانی‌ها می توان به کمپانی آلمانی مرسدس بنز و شرکت بین‌المللی «Tony and Guy» , یکی از بزرگ ترین مراکز طراحی مو در جهان, اشاره کرد.

این اتفاق که الان سالانه بیش از 5000 بیننده و خبرنگار را به سوی خود جلب می کند, توانسته ‌هست درآمدی بالغ بر 40 تا 100 میلیون پوند را برای شرکت کنندگانش فراهم کند. در حال آماده محل اصلی برگزاری هفته مد لندن, در ساختمان سامرست هاوس در قلب لندن هست.

هفته مد لندن, در سال 2010 دست به اختراع جدیدی زد. مسئولین برگزاری این برنامه, اعلام کردند که تمام مراسم به صورت زنده در اینترنت قابل تماشاست. این اختراع باعث شد که شمار زیادی از افراد که امکان حضور مستقیم در مراسم را ندارند, بتوانند به صورت زنده در جریان این برنامه قرار گیرند

و همین مسئله باعث شده ‌هست که از سال 2010 تقاضا برای خرید مدهای نمایش داده شده در این اتفاق, رشد چشمگیری را شاهد باشد. نمایش زنده مراسم, هم زمان با برگزاری آن در سایت هفته مد لندن در دسترس هست.کلکسیونی از لباس ها و اکسسوری هایی راکه در جدید ترین هفته مد لندن, پاییز 2017, به نماش گذاشته اند, در این جا برایتان آورده ایم.

زیباترین تیپ و دنیای مد روز

مدل لباس اخیر

مد لباس استایل هفته مد لندن،

مدلهای شیک لباس هفته مد لندن،

برترین مدلهای لباس هفته مد

مدل لباس هفته مد لندن،


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ