خوشگذرانی های افراطی گران ترین بازیکن تاریخ این روزها! ؛ خوشگذارانی های خجالت آور ستاره


این روزها رسانه های مختلف دنیا از خوشگذرانی های افراطی نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن پرده برمیدارند، بازیکنی که مدتی پیش با قراردادی به ارزش 198 میلیون پوند از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست. سایت tmz اکنون پرده های دیگری از خوشگذارنی های ستاره برزیلی را برمی دارد. بر اساس گزارش این سایت نیمار خوشگذارانی «خجالت آوری» در پیش گرفته است،...

تبليغ
خوشگذارانی بیش از حد نیمار

خوشگذرانی های افراطی گران ترین بازیکن تاریخ این روزها! ؛ خوشگذارانی های خجالت آور ستاره

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ | ۶:۳۵

گران ترین بازیکن تاریخ این روزها روی ابرهاست. نیمار برای تیم جدیدش پاری سن ژرمن خوب می درخشد اما در کنار آن خوب هم خوشگذارانی می کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

این روزها رسانه های مختلف دنیا از خوشگذرانی های افراطی نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن پرده برمیدارند، بازیکنی که مدتی پیش با قراردادی به ارزش ۱۹۸ میلیون پوند از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست.

سایت tmz اکنون پرده های دیگری از خوشگذارنی های ستاره برزیلی را برمی دارد. بر اساس گزارش این سایت نیمار خوشگذارانی «خجالت آوری» در پیش گرفته است، خوشگذرانی هایی که مملو از انواع بی و بند باری های سطح پایین یک جوان ثروتمند است. این سایت پیش بینی می کند نیما‌ر با توجه به حجم بی اندازه بی بند و باری هایش تبدیل به زودی دچار افت شدیدی شود و موقعیت خوب کنونی خود را از دست بدهد.

دسته بندی ها : اخبار داغ , فوتبال جهان , فوتبال فرانسه
برچسب ها : باشگاه بارسلونا اسپانیا, باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه, گران ترین بازیکن تاریخ, مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن, نیمار مهاجم برزیلی

تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ