بنی تمیم: آینده روشنی در انتظار کشتی فرنگی است/ دورخیز فرنگی‌کاران برای درخشش در توکیو


بنی تمیم: آینده روشنی در انتظار کشتی فرنگی است/ دورخیز فرنگی‌کاران برای درخشش در توکیو

نایب رییس فدراسیون کشتی، آینده فرنگی کاران جوان و نوجوان ایرانی را درخشان می داند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از قهرمانی جوانان فرنگی کار ایرانی در رقابت های جهانی و نایب قهرمانی تیم بزرگسالان در پاریس، این بار نوبت به نوجوانان رسید که روی سکوی نایب قهرمانی جهان بایستند. این اتفاقات امید را در دل علاقه مندان به کشتی زنده کرد تا از این جوانان در سال های آینده بیشتر ببینیم و بشنویم.


حمید بنی تمیم، نایب رییس فدراسیون کشتی درباره نایب قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در جهان به "ورزش سه" می گوید: «در سال های اخیر کاکاحاجی زحمات زیادی در رده های پایه کشتی فرنگی کشیده است. اردوهای زیادی برای پشتوانه سازی و شناسایی استعدادها برگزار کردیم که در نهایت به موفقیت امسال کشتی فرنگی ختم شد. شاهد نمایش خوبی از سوی فرنگی کاران نوجوان در رقابت های جهانی بودیم.»


وی همچنین می افزاید: «آموزش درست به کشتی گیران در رده های پایه باعث شده تا شاهد اجرای فنون زیبا از سوی فرنگی کاران در مسابقات جهانی باشیم. البته حسن بابک به عنوان مدیر تیمهای ملی نیز در این میان نقش پررنگی داشته است.»


نایب رییس فدراسیون کشتی در پایان می گوید: «با توجه به موفقیت های کسب شده در رقابت های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کشتی فرنگی به آینده امیدوار هستیم. این سرمایه های کشتی فرنگی می توانند برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو به اوج پختگی برسند و آنجا افتخارات زیادی کسب کنند.»تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ