پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

مدل مروارید دوزی روی لباس مجلسی بسیار شیک و جذاب


مروارید دوزی روی لباس از انواع روش های متداول برای تزیین کردن لباس های مجلسی است و در اغلب مدل لباس مجلسی های کار شده از مروارید برای تزیین کردن لباس استفاده می شود که این تزیین زیبا باعث متفاوت به نظر رسیدن طرح لباس مجلسی شما می شود. مروارید دوزی و منجق دوزی از انواع هنرهای زیبا هستند که اغلب از آن ها...

تبليغ
اشتراک گذاری در Facebook اشتراک گذاری در Twitter اشتراک گذاری در Google+ اشتراک گذاری در Reddit اشتراک گذاری در Pinterest اشتراک گذاری در Linkedin

در این بخش از هنر در خانه مجله آرگا با انواع مدل های مروارید دوزی روی لباس مجلسی های کوتاه و بلند آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند.

مروارید دوزی روی لباس از انواع روش های متداول برای تزیین کردن لباس های مجلسی است و در اغلب مدل لباس مجلسی های کار شده از مروارید برای تزیین کردن لباس استفاده می شود که این تزیین زیبا باعث متفاوت به نظر رسیدن طرح لباس مجلسی شما می شود.

مروارید دوزی و منجق دوزی از انواع هنرهای زیبا هستند که اغلب از آن ها برای تزیین مانتو مجلسی و لباس مجلسی و … استفاده می شود و لباس هایی که با کمک مروارید و مجنق و سنگ های تزیینی و پولک تزیین می شوند طرحی خاص و متفاوت دارند و اگر شما به پوشیدن لباس ها و مانتوهای کار شده در مهمانی ها و مجالس علاقه مند هستید بهتر است این مدل لباس های کار شده را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل مروارید دوزی روی لباس مجلسی های کوتاه و بلند

مروارید دوزی هنری اصیل و زیبا است و از زمان های گذشته تا به امروز برای تزیین لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه تصاویری از انواع مدل مروارید دوزی روی لباس مجلسی های زنانه و دخترانه را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل های تزیین لباس مجلسی با مروارید

مرواریدها در انواع شکل ها و رنگ های متنوع موجود هستند و شما می توانید از این وسایل تزیینی برای زیبایی و جذابیت بیشتر لباس مجلسی خود استفاده کنید. در اغلب مدل های لباس مجلسی از مرواریدها برای تزیین کردن بالاتنه لباس و پایین تنه لباس استفاده می شود. اگر شما تمایل دارید در برخی از قسمت های لباس مجلسی از مروارید دوزی استفاده کنید بهتر است مرواریدهای تزیینی را دور یقه و یا دور آستین لباس بدوزید تا زیبایی آستین و یقه لباس شما بیشتر شود.


در برخی از مدل های لباس های مجلسی در همه بخش های لباس مرواریدها دوخته می شوند که این مدل لباس ها زیبایی و جذابیت خاصی دارند و برای خانم هایی که تمایل دارند در مهمانی ها و مجالس با لباس های خاص و متفاوت حضور پیدا کنند این مدل ها می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.
توجه داشته باشید که علاوه بر منجق دوزی و مروارید دوزی از هنرهایی نظیر گلدوزی و عثمان دوزی برای تزیین لباس و مانتو مجلسی ها استفاده می شود که هر کدام از این هنرهای تزیینی زیبایی خاص خودشان را دارند.

در این مطلب انواع مدل های مروارید دوزی روی لباس های مجلسی را مشاهده کردید شما می توانید با الگوبرداری از این مدل ها تزیینات زیبا و شیکی را روی لباس مجلسی خود داشته باشید.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ