6 مدال طلا حاصل کار بانوان در مسابقات پاورلیفتینگ جهانی کاپ اروپا


به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات پاورلیفتینگ جهانی کاپ اروپا سوم تیر ماه در کشور گرجستان _شهر تفلیس_ برگزار شد. اعضا و نفرات تیم راوپاورلیفتینگ بانوان ایران جهت اعزام به این مسابقات به شرح زیر است: الهام شاه نظری، مریم پناهی و حلما نورالهی به همراه شیرین نوبهاری به عنوان سرمربی تیم. الهام شاه...

تبليغ

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات پاورلیفتینگ جهانی کاپ اروپا سوم تیر ماه در کشور گرجستان _شهر تفلیس_ برگزار شد. اعضا و نفرات تیم راوپاورلیفتینگ بانوان ایران جهت اعزام به این مسابقات به شرح زیر است: الهام شاه نظری، مریم پناهی و حلما نورالهی به همراه شیرین نوبهاری به عنوان سرمربی تیم.

الهام شاه نظری در وزن ۶۲٫۵ حلما نورالهی در وزن ۵۵ و مریم پناهی در وزن ۸۵ کیلو در دو رشته پرس و لیفت موفق به کسب ۶ مدال طلا در این مسابقات شده‌اند.

تا به امروز هیچ فعالیتی در زمینه پاورلیفتینگ بانوان در کشور انجام نشده بود در همین راستا این تیم به سرمربیگری شیرین نوبهاری و سرپرستی حسام رحیمی برای نخستین بار در چنین رقابت‌هایی شرکت کرد.

شیرین نوبهاری سرمربی تیم پاورلیفتینگ بانوان ایران در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان گفته بود: مسابقات کاپ جهانی اروپا با حجاب و پوشش اسلامی، بصورت کاملا رسمی و در کشور گرجستان برگزار می‌شود.

البته نوع پوشش و حجاب بانوان کشورمان در تصاویر مشهود است.

پاورلیفتینگ بانوان ایران با سرمربیگری شیرین نوبهاری پا گرفت (اینجا)


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ