میشل عون: سازشکاران قبول کرده‌اند که قدس و جولان برای اسرائیل باشد


میشل عون: سازشکاران قبول کرده‌اند که قدس و جولان برای اسرائیل باشد

شفقنا- «میشل عون» رئیس‌جمهور لبنان امشب (شنبه) در سخنانی به مسائل داخلی و منطقه‌ای پرداخت و گفت که سازشکاران عربی حاضر به فروش قدس و جولان شده‌اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از العهد، او گفت که از تحولات سیاسی قابل توجه و ریشه‌ای جهانی و منطقه‌ای، شناسایی اسرائیل از سوی برخی کشورهای عربی و سازش کامل با […]

میشل عون: سازشکاران قبول کرده‌اند که قدس و جولان برای اسرائیل باشدمیشل عون: سازشکاران قبول کرده‌اند که قدس و جولان برای اسرائیل باشد
شفقنا- «میشل عون» رئیس‌جمهور لبنان امشب (شنبه) در سخنانی به مسائل داخلی و منطقه‌ای پرداخت و گفت که سازشکاران عربی حاضر به فروش قدس و جولان شده‌اند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از العهد، او گفت که از تحولات سیاسی قابل توجه و ریشه‌ای جهانی و منطقه‌ای، شناسایی اسرائیل از سوی برخی کشورهای عربی و سازش کامل با این رژیم است و متأسفانه این سازش با قبول ضمنی از دست رفتن جولان و قدس صورت گرفته است.

او در خصوص گفت‌وگوهای مرزی با رژیم صهیونیستی نیز گفت که لبنان به مرزهای حاکمیتی خود تأکید دارد و امیدوار است که این گفت‌و‌گوها حاکمیت لبنان بر مرزهای دریایی در جنوب را بازگردانده و موجب دستابی لبنان به حقوق کامل خود شود.

رئیس‌جمهور لبنان همچنین گفت که باید خط آبی (مرز بین لبنان و اسرائیل که نیروهای سازمان ملل در آن مستقر هستند) تصحیح شده و به مرزهای خاکی که سازمان ملل آن را به رسمیت میشناسد منتقل شود.

میشل عون همچنین به مسائل داخلی لبنان نیز پرداخت و فساد را اصلی‌ترین عامل عقب ماندگی و عدم استقلال این کشور دانست و در بخش دیگری از سخنان خود گفت که تحقیقات در خصوص انفجار بیروت باید سریع و البته بدون عجله صورت گیرد.

این خبر را در العهد ببینید

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرامتبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location