بازداشت اعضای یک باند تروریستی در نجف که تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی را هدف می‌گرفت


بازداشت اعضای یک باند تروریستی در نجف که تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی را هدف می‌گرفت

شفقنا- وزارت کشور عراق امروز (شنبه) از بازداشت اعضای یک گروه جنایتکار که نیروهای امنیتی و تظاهرکنندگان در استان نجف را هدف قرار داده بودند، خبر داد. به گزارش سرئیس ترجمه شفقنا، به نقل از سایت شبکه خبری آر تی، وزارت کشور عراق با صدور بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد، نیروهای پلیس در فرماندهی پلیس استان نجف پس از پیگیری اطلاعاتی […]

بازداشت اعضای یک باند تروریستی در نجف که تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی را هدف می‌گرفتبازداشت اعضای یک باند تروریستی در نجف که تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی را هدف می‌گرفت

شفقنا- وزارت کشور عراق امروز (شنبه) از بازداشت اعضای یک گروه جنایتکار که نیروهای امنیتی و تظاهرکنندگان در استان نجف را هدف قرار داده بودند، خبر داد.

به گزارش سرئیس ترجمه شفقنا، به نقل از سایت شبکه خبری آر تی، وزارت کشور عراق با صدور بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد، نیروهای پلیس در فرماندهی پلیس استان نجف پس از پیگیری اطلاعاتی دقیق که بیش از ۹ ماه ادامه داشت، موفق شدند اعضای یک باند جنایتکار که سرویس امنیتی را هدف قرار داده بود و به سمت تظاهرکنندگان در تظاهراتی که این استان در فوریه گذشته شاهد آن بود، تیراندازی کرده بودند، بازداشت کنند.

در بیانیه مذکور همچنین آمده است، نیروهای امنیتی توانستند چهار تن از متهمان این باند تروریستی را بازداشت کنند که به تیراندازی به سمت تظاهرکنندگان و کشته و زخمی کردن آنها اعتراف کردند.

وزارت کشور عراق در بیانیه خود همچنین اعلام کرد، بازداشت شدگان به استفاده از کوکتل مولوتوف، حمله به منزل استاندار نجف، سرقت برخی از اموال و دارایی‌های عمومی و کتابخانه دار الحکمه و همچنین تلاش‌ها برای فتنه افکنی بین نیروهای امنیتی و تظاهرکنندگان با درگیری با این نیروها برای ایجاد هرج و مرج و آشوب اعتراف کردند.

در بیانیه مذکور آمده است، اقدامات لازم برای بررسی و تحقیق از سایر اعضای این باند با هدف ارجاع آنها به دستگاه عدالت همچنان ادامه دارد تا به سزای اعمالشان به صورت عادلانه برسند.

خبر را در آر تی می‌توانید ببینید.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرامتبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location