ارتقای شبکه ارتباطی 19 سایت همراه اول در خوزستان


ارتقای شبکه ارتباطی 19 سایت همراه اول در خوزستان

اهواز-ایرنا- مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: شبکه ارتباطی 19 سایت همراه اول در خوزستان با نصب تجهیزات و ارتقای تکنولوژی توسعه یافت.

رحیم فلاح زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: عملیات توسعه و تقویت شبکه ارتباطی همراه اول به منظور رفع مشکلات پوشش آنتن دهی و استفاده بهینه شهروندان و ارایه شبکه همراه پرسرعت و با کیفیت در یک هفته گذشته انجام گرفت.
وی گفت: این عملیات با توجه به انجام کارهای روزانه جامعه و برخی امور زندگی مبتنی بر بستر دیتا و استفاده از ظرفیت‌های این تکنولوژی در راستای جلب رضایت مندی مشترکان، انجام شد.
مدیرمخابرات منطقه خوزستان ادامه داد: در ادامه پروژه فاز هشت عملیات توسعه و ارتقا در خوزستان، طبق برنامه ریزی مدون در مناطق شبکه پر ترافیک شهری، روستایی و جاده ای، ارتقای شبکه ارتباطی همراه اول انجام می‌گیرد.

فلاح زاده ادامه داد: در این مرحله از توسعه فاز هشت شبکه ارتباطی همراه اول، تجهیزات فنی و ارتقای تکنولوژی ۳G ، ۲G و ۴G طبق زمان بندی و در موعد مقرربر روی ۱۹ سایت مناطق پرترافیک شهری، جادهای و روستایی پارک فرهنگیان آبادان،پست فاز ۲ اهواز، نوترکی، امامزاده صالح و کلاه پر سیاه ایذه، سرحدآقا بهبهان، سبزآب دزفول، حاجی آباد رامهرمز، مرکز مخابرات حمیدیه، ایستگاه حسینیه خرمشهر، سه راهی تنبل لالی، سازمان پایانه،آلبوعلایج وسطی، اسکله، اسکله ۲۶ و سازمان بنادرکشتیرانی ماهشهر، پتروشیمی و رستوران مهران مسجدسلیمان و کارخانه آسفالت هندیجان نصب و راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

پروژه توسعه فاز هشت در خوزستان، بر اساس زمان بندی و با هدف گسترش، بهبود و تقویت پوشش آنتن دهی و ارایه شبکه ارتباطی همراه اول با کیفیت مطلوب و اینترنت پرسرعت به شهروندان در حال انجام است.

بیس از پنج میلیون مشترک همراه اول زیر پوشش شرکت مخابرات خوزستان هستند.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location