تفکر بسیحی کشور را به فتح قله های ترقی هدایت می کند


تفکر بسیحی کشور را به فتح قله های ترقی هدایت می کند

تهران - ایرنا - رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پیامی ضمن تبریک هفته بسیج گفت: همانگونه که تفکر بسیجی و روحیه انقلابی در بیش از چهار دهه عمر شریف انقلاب اسلامی، کشور را از گردنه‌های دشمنی و تحریم عبور داده، امروز نیز بیش از هر زمانی ما را در مسیر سعادت به سمت فتح قله‌های ترقی و پیشرفت خواهد برد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن درویشیان در پیامی، فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت و تاکید کرد:بسیج، نماد اخلاص است و خدمت خالصانه به مردم. بسیج، شکوه جهاد است و ظلم ستیزی. ولایت مداری، اوج ایمان و حرکت در مسیر حق و حق طلبی.

وی افزود: امام راحل عظیم الشانمان با صدور فرمان تاریخی تشکیل بسیج مستضعفین، بار دیگر جلوه‌ای از شکوه نهضت اسلامی و تفکر انقلابی را به جهانیان ثابت کرد.
درویشیان تصریح کرد: استفاده از ظرفیت مردم با تاسی از فرهنگ ناب اسلامی که خدمت بی‌منت و تکلیف‌مدار را اساس و چاره‌ غلبه بر مشکلات قلمداد می‌کند و صرف‌نظر از جایگاه‌های اجتماعی، یکپارچگی و وحدت در برابر دشمنان را موجب همدلی در میان آحاد مردم به تصویر می‌کشد.
در پیام رئیسی سازمان بازرسی کل کشور تاکید شده است: همان‌گونه که تفکر بسیجی و روحیه انقلابی در بیش از چهار دهه عمر شریف انقلاب اسلامی، کشور را از گردنه‌های دشمنی و تحریم عبور داده، امروز نیز بیش از هر زمانی حفظ این دستاورد با پیروی از فرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، ما را در مسیر سعادت به سمت فتح قله‌های ترقی و پیشرفت و رسیدن به دولت جهانی ولی‌الله الاعظم ارواحنا فداه به سرمنزل مقصود خواهد رساند. ان‌شاءالله.
درویشیان فرا رسیدن هفته بسیج را به همه بسیجیان دریادل و با بصیرت، تبریک و تهنیت گفته و سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را از ایزد منان خواستار شده است.

هفته بسیج به مناسبت فرارسیدن 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) برگزار می ششود.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location