2 نقطه در جاده‌های مواصلاتی ایلام ریزش کرد


2 نقطه در جاده‌های مواصلاتی ایلام ریزش کرد

ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: 2 نقطه از جاده‌های مواصلاتی این استان بدلیل بارندگی ریزش کرد که با تلاش عوامل راهداری این محورها پاکسازی شدند.

نورالله دلخواه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ریزش در محورهای تونل راه کربلا و محور میمه - ملکشاهی صورت گرفت که گروه های راهداری بلافاصله در محل حاضر و اقدام به پاکسازی این محورها کردند.

وی افزود: ۳۲ گروه راهداری و ۲۲۶ دستگاه سنگین، نیمه سنگین و سبک در محورهای مواصلاتی استان ایلام آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام یادآور شد: با توجه به شدت بارندگی نیروهای های راهداری در تمام محورهای مواصلاتی بویژه گردنه های سخت گذر و کوهستانی استان حضور دارند تا در صورت ریزش یا رانش در کمترین زمان مسیر ار برای تردد مهیا کنند.

دلخواه تاکید کرد: از رانندگان انتظار داریم با توجه به شدت بارندگی و مه آلود بودن برخی محورهای مواصلاتی از ترددهای غیرضرور خودداری و در صورت تردد نیز با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

وی اضافه کرد: بارندگی ها در محورهای جنوبی استان شدت بیشتری دارد و رانندگان در این مسیر احتیاط لازم را رعایت کنند.

بیش از هزار و ۲۸۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری بین شهری در استان فعالیت دارند.

استان ۲۰ هزار کیلومتر مربعی ایلام در غرب کشور و همسایگی عراق دارای ۱۱۱ کیلومتر بزرگراه، ۶۷۰ کیلومتر راه اصلی، ۸۹۱ کیلومتر راه فرعی و یک هزار و ۶۴۸ کیلومتر راه روستایی است.

توده بارشی از روز گذشته وارد استان ایلام شده و بر اساس پیش بینی ها تا روز یکشنبه در ایلام تداوم دارد.تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location