اکنون در جنگ اقتصادی مستقیم هستیم


اکنون در جنگ اقتصادی مستقیم هستیم

رئیس جمهور گفت: بعضی می‌گویند ما در شرایط تحریم هستیم در صورتی که ما در شرایط تحریم بودیم و در دولت قبلی هم در این شرایط بودیم، اما اکنون در جنگ اقتصادی مستقیم هستیم.

اکنون در جنگ اقتصادی مستقیم هستیمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما آقای روحانی در ادامه سخنانش در جلسه هیئت دولت افزود: همه باید کمک کنیم؛ من وزیر معرفی می‌کنم البته حق مجلس است و نمی‌توانیم ایراد حقوقی و قانونی بگیریم، اما وزیر رای کافی نمی‌آورد و معطل می‌شویم و دوباره باید وزیر معرفی کنیم.
وی گفت: شاید کسی بگوید این حق مجلس است که رد کند من هم قبول دارم، اما با شرایط خاصی مواجهیم و در شرایط جنگیم. بعضی می‌گویند ما در شرایط تحریم هستیم در صورتی که ما در شرایط تحریم بودیم و در دولت قبلی هم در این شرایط بودیم، اما اکنون در جنگ اقتصادی مستقیم هستیم؛ جنگ ظالمانه و غیرانسانی و در شرایط تروریسم اقتصادی هستیم و با ما می‌جنگند.
رئیس جمهور تصریح کرد: شما می‌بینید که در منطقه چه می‌کنند؛ قدم به قدم کشتی‌های ما و واردات و صادرات ما را دنبال می‌کنند و متاسفانه برخی کشور‌های منطقه هم که مردم شان مسلمان، متدین و طرفدار اسلامند حاکمانی دارند که نه دین را می‌فهمند و نه دِین را.
وی تصریح کرد: آنان نه احکام دین را متوجه می‌شوند و نه نسبت به دِین خودشان به ملت فلسطین و برادران و همزبانانشان مسئولیت نشان می‌دهند حداقل ادعای عربیت می‌کنند و ما در فلسطین هر روز شاهدیم که جنایت‌هایی صورت می‌گیرد چطور برخی کشور‌ها به سمت اسرائیل دست دراز کردند و می‌خواهند به اسرائیل پایگاه هم بدهند.
آقای روحانی گفت: هر عاقبت وخیمی که در منطقه پیش بیاید مسئولیتش به عهده شماست که برخلاف قانون و برخلاف امنیت مرتکب این اعمال شده اید.
رئیس جمهور افزود: در شرایطی که دشمن علیه ما توطئه می‌کند باید همه تلاش مان را به کار گیریم و البته وزرا، مسئولان، تعزیرات و قوه قضائیه همه در تلاشند، اما باید این تلاش مضاعف شود تا مردم ما در رنج و فشار قرار نگیرند.


تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه سیاسی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location