ادعای جرد کوشنر درباره ایران


ادعای جرد کوشنر درباره ایران

مشاور ارشد کاخ سفید ضمن مطرح کردن ادعاهای بی اساس درباره کشورمان می گوید که واشنگتن به کمپین فشار حداکثری علیه ایران ادامه می دهد.

به گزارش مشرق، «جرد کوشنر»، مشاور ارشد کاخ سفید، بامدد امروز چهارشنبه طی مصاحبه با شبکه «فاکس نیوز» گفت که واشنگتن به کمپین فشار حداکثری علیه ایران ادامه می دهد.

کوشنر در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر خواست «دونالد ترامپ» برای مذاکره با ایران بدون هیچگونه شرط مدعی شد: تا زمانی که ایران به خواسته‌های آمریکا تن ندهد سیاست فشار حداکثری علیه تهران ادامه خواهد داشت.

مشاور ارشد کاخ سفید و داماد ترامپ در ادامه ادعا کرد: «تا زمانی که با ایران به نتیجه‌ای مناسب دست پیدا نکنیم به راهبرد فشار حداکثری ادامه خواهیم داد.»

دولت ترامپ در سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت یکجانبه از توافق بین المللی هسته‌ای خارج شد.

ماه می‌ سال ۲۰۱۸ دولت آمریکا به صورت یکجانبه از توافق هسته‌ای با ایران خارج شد و با احیای تحریم‌ها و راه‌اندازی کمپین موسوم به فشار حداکثری سعی در کشاندن ایران به پای میز مذاکره داشت.

با این وجود تحلیلگران و بسیاری از مقامات آمریکایی اذعان کرده‌اند که این کمپین نه تنها تاکنون به اهدف از پیش تعیین شده نرسیده و با شکست مواجه شده بلکه انزوای بیشتر آمریکا در عرصه جهانی را نیز در پی داشته است.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location