شجاعی: امیدوارم بهترین نتیجه را در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا بگیریم


شجاعی: امیدوارم بهترین نتیجه را در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا بگیریم

کاپیتان تیم هندبال جوانان گفت: امیدوارم جواب خوبی به نتیجه تلاش‌های مسئولین فدراسیون در مسابقات قهرمانی آسیا بدهیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا شجاعی در حاشیه تمرین تیم هندبال جوانان اظهار داشت: تمرینات تیم ملی از یک هفته گذشته آغاز شده است. مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و انتخابی مسابقات جهانی اواخر اسفند برگزار می‌شود و امیدوارم جواب تلاش فدراسیون را بدهیم. مسئولین فدراسیون تلاش کردند و مجوز برگزاری اردو را گرفتند. خوشبختانه تلاش و اصرار پاکدل برای کسب مجوز نتیجه داد.

وی در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمرینات گفت: قبل از تمرین با ماسک هستیم و موقع بازی به‌ علت تعرق ماسک‌ها مرطوب می‌شود و باید آنها را برداریم. قبل از حضور در اردو تست کرونا دادیم و با بررسی دکتر جهانی مجوز تمرین در تیم را گرفتیم.

کاپیتان تیم هندبال جوانان کشورمان در پاسخ به این سوال که تا قبل از شروع اردو، تمرین داشته‌اید، گفت: ما قبل از اردو تمرین داشتیم و در فضای مجازی با مربیان در ارتباط بودیم و از آنها برنامه می‌گرفتیم و گزارش هفتگی می‌دادیم.

وی در خصوص پیش‌بینی مسابقات جوانان آسیا گفت: در دوره قبل و در مسابقات اردن پنجم شدیم الان در حال آنالیز حریفان هستیم‌ و از میزبانی استفاده می کنیم و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم. ظهرابی، سرمربی تیم نیز کاپیتان تیم ملی بوده و تمام‌تجربه خود را در اختیار ما قرار داده است.

انتهای پیام/تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location