شعبانی‌بهار: در دو سالی که به فدراسیون آمده‌ام، یک دینار بدهی ندارم/ در تیم‌‌های ملی جوانگرایی کردیم


شعبانی‌بهار: در دو سالی که به فدراسیون آمده‌ام، یک دینار بدهی ندارم/ در تیم‌‌های ملی جوانگرایی کردیم

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: ارتقای جایگاه تیم‌های ملی در آسیا و جهان از طریق توسعه همه جانبه این رشته در کشور تا افق 1404 مهمترین برنامه فدراسیون است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، غلامرضا شعبانی بهار در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان اظهار داشت: در گذشت برادر بزرگوار صالحی امیری را به وی تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان طلب صبر داریم. در این مجمع گزارش عملکرد در سال 98 و مختصری از سال 99 ارائه می‌شود.

وی در ادامه افزود: از ابتدای ورود چشم‌انداز جامعی با عنوان ارتقای جایگاه تیم‌های ملی در آسیا و جهان از طریق توسعه همه جانبه تیراندازی با کمان در کشور تا افق 1404 به وجود آوردم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در ادامه بر حمایت از تولید داخلی تاکید کرد و گفت: باید بتوانیم حمایت از تجهیزات و نرم‌افزارهای فنی در این رشته داشته باشیم. با توجه به گرانی محصولات خارجی لزوم بهره‌مندی از تولید داخلی دیده می‌شود. ما هم از تولید کنندگان حمایت و خریداری و به استان‌ها می‌فرستیم. در بحث کمی و کیفی مربیان و داوران در ایران و جهان نیز تلاش می‌کنیم.

شعبانی‌بهار یادآور شد: حضور در المپیک 2020 و کسب مدال در آن از برنامه‌های ما در بدو ورود بود که فعلاً کسب سهمیه محقق شده و میلاد وزیری افتخار کسب سهمیه را داشت و از میررحیمی، سرمربی تیم و وزیری تشکر می‌کنم. 6 سهمیه پارالمپیک نیز گرفتیم و به کسب مدال در این بخش نیز امیدواریم.

وی یادآوری کرد: در 98 بیش از 190 روز اردوی کامپوند و ریکرو داشتیم که همه آنها منتهی به کسب سهمیه در تایلند شد. همچنین 6 اعزام برون مرزی داشتیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان با تاکید بر جوانگرایی گفت: در بازی‌های آسیایی میانگین سنی تیراندازی با کمان ایران 36 سال بود و الان به 21 سال کاهش یافته است و 90 درصد از تیم تغییر داشته است و بچه‌های با رنج سنی کمتر و توانمندی بالا به تیم تزریق شدند و آینده خوبی برای 2022 و 2024 رقم می‌زنند. در بخش زنان تغییر زیادی نداشتیم و میانگین سنی از 29 سال به 27 سال رسیده است. در ریکرو فعلاً چون درگیر کسب سهمیه هستیم با تصمیم کادر فنی فعلا تغییراتی ایجاد نکردیم.

شعبانی‌بهار در خصوص برگزاری لیگ برتر گفت: در ابتدای ورود من و سال 97 لیگ با 17 تیم برگزار شد و در گام نخست پخش مستقیم مسابقات را گرفتیم و سال 98 شاهد افزایش 76 درصدی تیم ها و حضور 30 تیم بودیم و برای سال 99 و با وجود کرونا این تعداد به 32 تیم رسیده است.

وی افزود: از سال 92 در بحث داوران به‌روز رسانی انجام شده بود، ولی در سال 98 در حدود 800 کارت جدید صادر کردیم و تعداد داوران به روزرسانی و افراد شناسایی شدند. همچنین 48 کلاس مربیگری برگزار کردیم.

شعبانی‌بهار تاکید کرد: افزایش درآمدی 250 درصدی داشتیم که حدود 7 میلیارد بوده است. از ابتدای ورود 30 نفر کارمند داشتیم که طی این مدت به 17 نفر رسیده‌اند. با حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومان بدهی فدراسیون را تحویل گرفتم و تا پایان 98 حدود یک میلیارد و 200 میلیون آن را پرداخت کردیم و بدهی سال 97 و 98 به صفر رسیده است. هر چه بدهی‌ها سبک‌تر شود، فعالیت‌ها روان‌تر خواهد شد. تمام فعالیت‌ها را با پیش‌بینی مالی انجام می دهیم و تا الان یک دینار به هیچکسی حتی مربیان بدهی ندارم.

وی تاکید کرد: بزرگترین رغدغه بحث زیر ساخت‌ها بود. من گفتم سعی می کنم این مشکل را بر طرف کنم و کار را ادامه دادیم و خوابگاه پیشرفت خوبی داشته است. این آرزو محقق شده و سرمایه‌ای برای تیم ملی است.

انتهای پیام/تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location