رئیس باشگاه لیون: بارسلونا پول خرید دپای را ندارد


رئیس باشگاه لیون: بارسلونا پول خرید دپای را ندارد

رئیس باشگاه لیون فرانسه درباره خبرهایی که به تازگی درباره تلاش بارسلونا برای به خدمت گرفت ستاره هلندی این تیم منتشر شده است، شفاف‌سازی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تنها چند ساعت پس از انتشار این خبر که بارسلونا به درخواست سرمربی جدیدش رونالد کومان در تلاش است تا ممفیس دپای را از تیم فوتبال لیون به خدمت بگیرد، رئیس باشگاه لیون این موضوع را تکذیب کرد.

رسانه‌های هلندی مدعی شده بودند که حتی توافق بارسلونا با لیون برای خرید دپای با قراردادی به ارزش 25 میلیون یورو نهایی است و او به زودی به سرمربی سابقش در تیم ملی هلند ملحق می‌شود.

ژان میشل اُلا رئیس باشگاه لیون اما این موضوع را تکذیب کرد. او در واکنش به توئیت نشریه هلندی «فوتبال» که قیمت نهایی دپای را 30 میلیون یورو اعلام کرده بود، گفت: رئیس باشگاه بارسلونا روز یکشنبه به من گفت که اوضاع اقتصادی این باشگاه به خاطر بحران کرونا چندان جالب نیست و از نظر مالی تحت فشار قرار دارد و به همین دلیل او نمی‌تواند برای خرید دپای پیشنهادی ارائه کند.

هنوز مشخص نیست که این ادعای اولا یک استراتژی است یا اینکه بارتومئو قصد دارد تا آخرین روزهای پنجره نقل و انتقالات صبر کند. در هر صورت رئیس باشگاه لیون در ایجاد حاشیه در بازار نقل و انتقالات سابقه‌ای طولانی دارد.

انتهای پیام/تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location