دختر کرمانی در مسابقه نقاشی کودکان آسیایی سوم شد


دختر کرمانی در مسابقه نقاشی کودکان آسیایی سوم شد

وانیا شمسی، عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان موفق به کسب رتبه سوم مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان آسیایی شد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، نقاشی وانیا شمسی، عضو ۹ ساله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رفسنجان در رویداد ششمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی کودکان آسیایی سال ۲۰۲۰ از میان ۴۳۹ اثر ارسال شده از ۷ کشور جهان موفق به کسب رتبه سوم شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ۲۰ اثر در ششمین نمایشگاه نقاشی کودکان آسیایی ۲۰۲۰ شرکت کرد که تمامی این آثار در میان ۴۳۹ اثر ارسال‌شده، جایزه یا دیپلم افتخار گرفتند. سه جایزه اول، چهار جایزه دوم، دو جایزه سوم و ۱۱ دیپلم افتخار سهم اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر ایران در این رقابت بوده است.

فیلمی کوتاه از صحبت‌های اعضای منتخب به همراه آثارشان نیز که از سوی روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون تهیه و تدوین شده بود در آیین پایانی ششمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی کودکان آسیایی در سال ۲۰۲۰ به نمایش گذاشته شد.

نمایشگاه بین‌المللی نقاشی کودکان آسیایی ۲۰۲۰ با ۴۳۹ اثر ارسال شده از ۷ کشور جهان در کشور چین برگزار شد. تمام آثار برگزیده در نشانی https://www.kanoonnews.ir/d/۲۰۲۰/۰۹/۱۵/۰/۸۸۵۹۳۳.pdf قابل مشاهده است.

کد خبر 549740

تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location