بورس تهران جامه سبز بر تن کرد | ورود شاخص کل به کانال 1.7 میلیون واحد


بورس تهران جامه سبز بر تن کرد | ورود شاخص کل به کانال 1.7 میلیون واحد

بازار سرمایه امروز چهارشنبه 26 شهریورماه را با روندی رو به رشد آغاز کرد و شاخص کل با افزایش 44 هزار و 657 واحد عدد یک میلیون و 709 هزار واحد را ثبت کرد و بدین ترتیب شاخص کل وارد کانال 1.7 میلیون واحد شد.

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۳۵ شاخص کل با ۴۴ هزار و ۶۵۷ واحد رشد رقم یک میلیون و ۷۰۹ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۳۳۶۵ واحد افزایش به رقم ۴۳۱ هزار و ۴۶۵ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت یک میلیون و ۲۱۸ هزار معامله به ارزش ۱۰۲ میلیارد و ۳۵۴ میلیون ریال انجام داده‌اند.

پیش‌بینی وضعیت بورس و بازار سهام در روز چهارشنبه ۲۶ شهریور آخرین مهلت پذیره‌نویسی صندوق ETF پالایشی اعلام شد

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، معدنی و صنعتی گل گهر، سرمایه‌گذاری غدیر، مخابرات ایران و معدنی و صنعتی چادرملو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۴۱۱ واحد افزایش رقم ۱۷ هزار و ۸۶۱ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۳۷۸ هزار و ۴۹۹ معامله انجام داده‌اند که ۳۰ میلیارد و ۴۷۱ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی مارون، سهامی ذوب آهن اصفهان، سنگ آهن گهر زمین، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، پتروشیمی تندگویان و بانک دی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

آشنایی با ۱۰ اصطلاح پرکاربرد بورس در روزهای رونق بازار سرمایه
کد خبر 549720


تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location