آغاز کلاس‌های دانشگاه علم و صنعت از 29 شهریور


آغاز کلاس‌های دانشگاه علم و صنعت از 29 شهریور

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت گفت: کلاس‌های آموزشی این دانشگاه به صورت مجازی از تاریخ 29 شهریور آغاز خواهند شد.

آغاز کلاس‌های دانشگاه علم و صنعت از 29 شهریورابوالفضل واحدی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره روند ارائه آموزش‌های ترم جاری در این دانشگاه، اظهار کرد: آموزش‌های دانشگاه علم و صنعت در ترم جاری به صورت مجازی و غیر حضوری خواهد بود.

او افزود: انتخاب واحد دانشگاه علم و صنعت هفته جاری شروع شده است و کلاس‌ها از تاریخ ۲۹ شهریور برای تمام دانشجویان مقطع کارشناسی به صورت مجازی آغاز خواهد شد.

واحدی تصریح کرد: دانشگاه علم و صنعت قصد دارد تا در صورت مساعد بودن شرایط از نظر ویروس کرونا بخشی از کلاس‌های عملی را به صورت فشرده، حضوری و با رعایت استاندارد‌های بهداشتی برگزار کند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت درباره برگزاری کلاس‌های عملی، گفت: بخشی از دروس عملی و آزمایشگاهی دانشگاه علم و صنعت در ترم گذشته به صورت مجازی برگزار شد و مابقی آن با تایید گروه و دانشکده به صورت فشرده و حضوری به دانشجویان ارائه شد. در حال حاضر تقریبا آموزش‌ تمام دروس عملی و ارزیابی‌ها به اتمام رسیده است.

بیشتر بخوانید

آغاز مصاحبه آزمون دکتری ۹۹ دانشگاه علم‌ و صنعت از ۳۰ شهریور

انتهای پیام/تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه علمی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location