رسانه‌ها فرهنگ استفاده از بیمه را در جامعه نهادینه کنند


رسانه‌ها فرهنگ استفاده از بیمه را در جامعه نهادینه کنند

کرمانشاه- ایرنا- مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه «تجارت‌نو» یکی از شاخص‌های توسعه‌یافتگی جوامع را استفاده مردم از بیمه دانست و از رسانه‌ها خواست در راستای تقویت و ترویج استفاده از بیمه در میان مردم تلاش بیشتری کنند.

قاسم قشقاوی عصر سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران رسانه های استان کرمانشاه با اشاره به نفود کلام و تعداد بالای مخاطبان رسانه‌ها، افزود: شرکت‌های بیمه‌ای اگرچه در این راستا فعالیت‌هایی دارند اما به تنهایی و بدون همکاری و هم افزایی رسانه‌ها نمی‌توانند فرهنگ بیمه را در جامعه نهادینه کنند.

وی توضیح داد که نماینده‌های شرکت بیمه تجارت نو به عنوان شبکه‌های مویرگی در جامعه موضوع ترویج فرهنگ بیمه را در قالب آموزش و تبلیغات مجازی پیگیری می کنند و در این راه به همکاری رسانه ها نیاز داریم.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه شرکت بیمه تجارت نو به صورت رسمی از سال ۸۵ بعد از اخذ مجوز از بیمه مرکزی فعالیت بیمه گری خود را آغاز کرده است، گفت: سهام‌داران خیلی قوی و خوب مانند بانک تجارت ، پست بانک، نفت و گاز پارسیان و آستان قدس رضوی از سهامداران عمده ما هستند که این پشتوانه سهام داری خیلی به ما کمک در راستای ارایه خدمات بیمه ای به مشتریان کمک می کند.

وی با اشاره به اینکه از بدو تاسیس شرکت بیمه تجارت نو تلاش بر این بوده که هر استان یک شعبه داشته باشیم، اظهار داشت: اکنون ۳۰ شعبه در سراسر کشور داریم و توسعه کمی و ارتقای کیفی خدمات در اولویت برنامه ها است.

وی ادامه داد: در استان کرمانشاه اکنون با ۶ پرسنل فعالیت انجام می دهیم و تعداد نماینده های ما ۲۵ نماینده و نماینده های عمر هم با ۱۱ نماینده کار را پیش می بریم.

مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه تجارت‌ نو در ادامه گفت: یکی از برنامه‌های کوتاه مدت ما افزایش کمی و ارتقای سطح فنی نماینده ها نیز در اولویت برنامه های بلندمدت است.

قشقایی افزود: استان کرمانشاه یکی از شعب موفق بیمه تجارت نو در کشور است و مدیران استان با سیاست های شرکت پیش می روند و ما از عملکمرد آنها راضی هستیم.

وی ارایه خدمات کیفی به مشتریان و جلب رضایت آنها را در اولویت فعالیت های بیمه تجارت نو در کشور دانست و گفت: در این راستا از همه ظرفیت ها از جمله فضای مجازی استفاده بهینه می بریم.

پرداخت ۸۰ میلیارد تومان خسارت سیل

مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه تجارت‌نو در بخش دیگری از سخنانش به پرداخت خسارات سیل به مددجویان کمیته امداد در استان های سیل زده در سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: بیش از ۵۰ درصد خسارت های حادث شده در سیل را شرکت بیمه تجارت نو معادل بیش از ۸۰ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد که ۴۰ میلیارد تومان آن پیش پرداخت شد.

او پرداخت این خسارت را یکی از افتخارات این شرکت دانست و افزود: رویکرد ما بر مشتری مداری است.

وی همچنین از این شرکت بیمه ای به عنوان یک شرکت هوشمند نام برد و اظهار داشت: ما در بحث خدمات آنلاین یکی از شرکت هایی هستیم که دارای بیشترین مراکز درمانی طرف قرار داد در سطح کشور هستیم که برای رسیدن به این جایگاه زیرساخت های لازم را ایجاد کرده ایم.

وی همچنین توضیح داد که تجارت نو اولین شرکتی است که خود را با کرونا وفق داده به طوریکه حضور فیزیکی کارشناس را صفر کردیم و با برنامه ای که طراحی کردیم خسارت دیدگان می توانند از نقاط آسیب دیده عکس بگیرند و دیگر نیازی به حضور کارشناس نیست و با این اقدام مشتری مداری را به عینه اجرا کردیم.

او با بیان اینکه تحارت نو در تمام رشته های بیمه ای اجازه فعالیت دارد و محدودیت نداریم، گفت: به دنبال حفظ سهم بازار و ارتقا آن هستیم.

وی به حضور این شرکت در بازار سرمایه به نام «بنو» اشاره کرد و افزود: یک تیم حرفه ای این سهم را مدیریت می کند و در تلاطم های کنونی بازار سرمایه و اصلاح های اخیر به دلیل رویکرد حرفه ای سهم را مدیریت کرده ایم و اسیر هیجان نشده ایم.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location