ضرورت آسیب‌شناسی دلایل چرایی حضور کمرنگ حوانان در مساجد


ضرورت آسیب‌شناسی دلایل چرایی حضور کمرنگ حوانان در مساجد

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت آسیب‌شناسی دلایل حضور کمرنگ حوانان در مساجد به عنوان یکی از مهمترین پایگاه‌ها در فرهنگ اسلامی تاکید کرد.

عباس گلرو 11مردادماه در نشست با مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان با تأکید بر اینکه وحدت رویه باید در اجرای برنامه های فرهنگی مورد توجه باشد اظهار کرد: برای رسیدن اهداف باید یک کار مشترک با تقسیم وظابف و کیفیت بالا برنامه ریزی شود.

این عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اهمیت برگزاری برنامه‌های منسجم در حوزه فرهنگ با محوریت مساجد گفت: وحدت رویه در اجرای برنامه های فرهنگی باید مورد توجه باشد تا از تداخل و موازی کاری در نهادهای فرهنگی جلوگیری شود.

وی به اهمیت برگزاری برنامه های شاخص به‌صورت مشارکتی توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد و دیگر ارکان مسجد اشاره کرد و افزود: در مناسبت‌های مختلف برنامه‌ها به صورت جامع و با مشارکت همه باشد تا وحدت بیشتری را در جامعه نشان دهد.

گلرو با بیان اینکه مساجد در دوران انقلاب اسلامی جایگاه ویژه ای داشته اند و امروز نیز در کشورهای مختلف جهان، مساجد نقش محوری دارند اضافه کرد: همیشه دشمنان از مساجد و حضور مردم در این سنگر هراس دارند.

نماینده مردم سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه حضور کم جوانان و نوجوانان انجام آسیب‌شناسی ضروری است گفت: اعتکاف همایشی بی‌نظیر است که جوانان از این برنامه فرهنگی دینی و برنامه‌هایی مانند شب‌های احیا و عزاداری در ماه محرم استقبال خوبی را دارند و این نشان دهنده این است که قابلیت جذب جوانان و نوجوانان به مساجد وجود دارد.

انتهای پیامتبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ