مدیریت درمان تامین اجتماعی استان از طریق آزمون استخدامی 99 نیروی جدید جذب می‌کند


مدیریت درمان تامین اجتماعی استان از طریق آزمون استخدامی 99 نیروی جدید جذب می‌کند

مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان، از افزودن 99 نفر به کادر مدیریت درمان تامین اجتماعی استان از طریق آزمون استخدامی خبر داد.

دکتر سیدمجتبی اکرم ، ضمن اعلام زمان ثبت نام آزمون استخدامی این سازمان، از نحوه برگزاری و عناوین شغلی مورد نیاز خبر داد و اظهار کرد: این آزمون استخدامی با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور و در شهریورماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: ثبت‌نام این آزمون به ‌صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از روز دوشنبه ۱۳ مردادماه آغاز و در روز پنجشنبه ۲۳ مردادماه به پایان خواهد رسید.

مدیر درمان تأمین اجتماعی سمنان، با اشاره به لزوم دقت نظر داوطلبان گرامی حین ثبت‌نام تأکید کرد: متقاضیان پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون، به‌ویژه در نظر گرفتن شرایط سنی، مدرک تحصیلی مرتبط، و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، در زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

دکتر اکرم با اشاره به اینکه در سال گذشته هیچ جذب نیرویی در مجموعه مدیریت درمان سمنان انجام نشده است اظهار کرد: از طریق آزمون سالجاری جذب 99 نفر در رشته های پشتیبانی و درمانی امکان پذیر خواهد بود. وی افزود: پس از انجام آزمون کتبی و مراحل گزینش و مصاحبه، نفرات برگزیده در بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه مدیریت درمان سمنان به‌کارگیری خواهند شد.

انتهای پیامتبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ