ابلاغ سهیمه اولیه طرح ملی مسکن در شهرهای زیر 100 هزار نفر


ابلاغ سهیمه اولیه طرح ملی مسکن در شهرهای زیر 100 هزار نفر

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: 2 هزار و 93 واحد مسکونی سهمیه اولیه طرح اقدام ملی مسکن استان برای شهرهای زیر 100 هزار نفر استان ابلاغ شده است.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مسعود رضایی افزود: به جز شهرهای دورود، خرم آباد و بروجرد، تکمیل پرونده متقاضیان واجد شرایط بر عهده بنیاد مسکن است و تامین زمین تمامی واحدها توسط اداره کل راه و شهرسازی خواهد بود.

مدیر کل بنیاد مسکن لرستان ادامه داد: با تامین زمین مابقی واحدها، ابلاغیه تسهیلات جدید نیز اجرا می‌شود چراکه از نظر دولت، تمامی افراد نیازمند به مسکن باید از امکان اقدام ملی مسکن استفاده کنند، بنابراین مشکلی برای سهیمه‌های مورد نیاز وجود ندارد.

رضایی ادامه داد: زمین مورد نیاز برای اقدام ملی مسکن در الشتر، پلدختر ونورآباد تامین شده و کار تکمیل پرونده واجدان شرایط در دست اقدام است و در شهرهای ازنا و الیگودرز باقی مانده واحدهای مسکن مهر در صورت تمایل متقاضیان با شرایط جدید اقدام ملی واگذار خواهد شد.

وی تاکید کرد: تامین زمین و تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی از جانب دولت برای تکمیل واحدهای مسکن ملی کافی نیست، بنابراین متقاضیان باید با آگاهی در این راستا اقدام کنند و از تمکن مالی خود اطمینان داشته باشند.

کد خبر 536279


تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ