آبفا: افزایش 8.6 درصدی مصرف آب تهرانی‌ها / ثبت مصرف بیش از 3.5 میلیون متر مکعب در روز گذشته


آبفا: افزایش 8.6 درصدی مصرف آب تهرانی‌ها / ثبت مصرف بیش از 3.5 میلیون متر مکعب در روز گذشته

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: تهرانی‌ها روز گذشته جمعه 3 میلیون و 610 هزار و 21 متر مکعب آب مصرف کردند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 8.6 درصد افزایش داشت.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : آبفا: افزایش 8.6 درصدی مصرف آب تهرانی‌ها / ثبت مصرف بیش از 3.5 میلیون متر مکعب در روز گذشته

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: تهرانی‌ها روز گذشته جمعه ۳ میلیون و ۶۱۰ هزار و ۲۱ متر مکعب آب مصرف کردند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸.۶ درصد افزایش داشت.

به گزارش ایرنا، محمد رضا کرمی نژاد روز شنبه اظهار داشت: ۲ میلیون و ۷۵۷ هزار و ۳۴۵ متر مکعب آب از منابع سطحی و بقیه آب از منابع زیرزمینی مصرف شده است.

وی افزود: در روز نهم مرداد نیز تهرانی های سه میلیون و ۸۰۹ هزار و ۱۲۵ متر مکعب آب مصرف کردند که حدود ۷۱ درصد آب از منابع سطحی و ۲۹ درصد آب از منابع زیرزمینی بوده است.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان این که طی هفته گذشته تا کنون شاهد روند صعودی مصرف آب هستیم گفت: در هشتم تیر نیز سه میلیون و ۸۱۱ هزار و ۵۳۰ مترمکعب آب مصرف شده است.

وی افزود: با افزایش دما و رعایت مسائل بهداشتی نسبت به شیوع ویروس کرونا مصرف آب از اسفندماه سال گذشته تا کنون افزایش یافته است.

کرمی نژاد خاطر نشان کرد: از ۱۵ تیر تا ۱۵ مردادماه به علت افزایش دما اوج مصرف آب به شمار می آید از این رو درست مصرف کردن باید سرلوحه کار شهروندان تهرانی قرار گیرد.

وی به شهروندان توصیه کرد: هنگام شست و شوی دست ها، مسواک زدن و ظروف از مصرف بی رویه آب جلوگیری شود همچنین برای کولرها از سایه بان استفاده شود تا با مدیریت و بهینه مصرف کردن با کمبود آب مواجه نشویم.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!