شرایط فروش اقساطی ام وی ام X33S جدید اتوماتیک توسط مدیران خودرو اعلام شد + جدول


شرایط فروش اقساطی ام وی ام X33S جدید اتوماتیک توسط مدیران خودرو اعلام شد + جدول

مدتی است که مدیران خودرو نمونه فیس لیفت ام وی ام X33S‌ را با نام ام وی ام X33S AT Sport به بازار عرضه کرده و حال در شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو، شاهد عرضه این خودرو به صورت اعتباری هستیم. علاوه بر این محصول، دیگر خودروهای مدیران خودرو همچون...

مدتی است که مدیران خودرو نمونه فیس لیفت ام وی ام X33S‌ را با نام ام وی ام X33S AT Sport به بازار عرضه کرده و حال در شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو، شاهد عرضه این خودرو به صورت اعتباری هستیم. علاوه بر این محصول، دیگر خودروهای مدیران خودرو همچون ام وی ام X22 دنده‌ای و اتوماتیک، ام وی ام X55‌ و ام وی ام 315 پلاس نیز در این شرایط عرضه شده‌اند و قابل خریداری هستند.

متقاضیان برای خرید ام وی ام X33S AT Sport می‌توانند با ارائه پیش پرداختی معادل 45 درصد بهای کلی خودرو، اتومبیل ثبت نامی خود را در مردادماه 99 تحویل بگیرند و مابقی بهای آن را به صورت اقساط 12 الی 60 ماهه پرداخت نمایند. شرایط فروش اعتباری مدیران خودرو منعطف بوده و مشتری می‌تواند بنابر خواسته خود، مبلغ پیش پرداخت و اقساط را تغییر دهد.

چگونه برای خرید ام وی ام X33S AT Sport اقدام کنیم؟

برای سهولت در خرید خودروهای جدید مدیران خودرو، نمایندگی رضایی روشن تهران شرایط ویژه ای را برای خریداران اعلام کرده که می توانید به شماره واتساپ 09915010148 پیام دهید تا این نمایندگی با شما تماس بگیرد. همچنین می توانید برای مشاوره با همین شماره تماس بگیرید.

شرایط فروش اقساطی ام وی ام X33S جدید اتوماتیک توسط مدیران خودرو اعلام شد + جدولشرایط فروش اقساطی ام وی ام


تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ