70 درصد شهرستان بروجن زیرپوشش آنتن‌دهی اینترنت تلفن همراه است


70 درصد شهرستان بروجن زیرپوشش آنتن‌دهی اینترنت تلفن همراه است

شهرکرد- ایرنا- فرماندار بروجن با اشاره به توسعه زیرساختهای در شهرستان گفت: هم‌اکنون 70 درصد شهرها و روستاهای این شهرستان زیرپوشش تلفن همراه و آنتن‌دهی اینترنت آن قرار دارد.

مسعود ملکی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: برای پوشش اینترنت تلفن همراه در شهرستان بروجن در ۴۷ نقطه سایت نصب و ۱۱۰ بی. تی. ای. (BTS) فعال شده است.
وی افزود: پوشش ۱۰۰ درصدی اینترنت تلفن همراه در شهرستان بروجن به استقرار سایت در ۱۵ نقطه جدید نیاز دارد.
ملکی به وجود ۶ شهر در شهرستان بروجن اشاره و تصریح کرد: تمامی این شهرها شامل بروجن، فرادنبه، سفیددشت، گندمان، بلداجی و نقنه اینترنت همراه پر سرعت دارد.
وی یادآور شد: بالاترین ضریب نفوذ تلفن ثابت در چهارمحال و بختیاری ۲۸.۷ درصد و شهرستان بروجن ۵.۳ درصد بیشتر و دارای ۳۴ درصد است.
فرماندار بروجن با اشاره به برخورداری برخی از مردم از چند سیم‌کارت تلفن همراه در شهرستان بروجن اظهار داشت: ضریب نفوذ تلفن همراه در این شهرستان ۱۱۲ درصد است.
وی گفت: تعداد مشترکان اینترنت پر سرعت در شهرستان بروجن هشت هزار و ۳۸۲ نفر است که تا پایان سال‌جاری دو برابر می‌شود.
ملکی تاکید کرد: هم‌اکنون در ۶ شهر و ۱۸ روستای شهرستان بروجن ۴۱ هزار و ۹۷۷ پورت تلفن فعال است و در مرکز شهرستان پوشش تلفن همراه ۱۰۰ درصد و در جاده‌های اصلی ۹۰ درصد است.
ملکی تصریح کرد: پوشش ۱۰۰ درصدی فیبرنوری در تمامی شهرهای شهرستان بروجن در دستور کار است که تحقق این هدف به همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی به‌خصوص راه و شهرسازی و شهرداری‌ها نیاز دارد.
به گزارش ایرنا، بروجن در ۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ