پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

عضو شورای تهران: اظهار نظر غیرکارشناسی در زمینه حادثه ساختمان سینا نشود


عضو شورای تهران: اظهار نظر غیرکارشناسی در زمینه حادثه ساختمان سینا نشود

تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ درباره حادثه تلخ ساختمان سینا اطهر تا زمان ارائه گزارش کامل شهرداری تهران باید از اظهار نظر غیر کارشناسی پرهیز شود.

«محمد جواد حق شناس» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ این حادثه، حادثه ای تلخ و تاسف بار بود و در خاطره شهر خواهد ماند و بعد از ماجرای پلاسکو، این حادثه پر خطر ترین و پر تلفات ترین حادثه در شهر تهران بود.
وی با بیان اینکه،‌ حادثه ابعاد وسیعی دارد و قطعا نیاز به بررسی جدی و کارشناسی دارد، افزود: شاید به سرعت نشود درباره آن اظهار نظر کرد و توصیه می کنم که تا ارائه گزارش کامل شهرداری تهران، از اظهار نظر غیر کارشناسی درباره این حادثه خودداری شود.
حق شناس،‌ تاکید کرد:‌ باید اجازه داد تا آتش نشانی و مسئولان ستاد مدیریت بحران، نظرات اولیه خود را اعلام کنند.
عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: قطعا کمیسیون سلامت به عنوان کمیسیون تخصصی شورا با مسئولیتی که دارد به موضوع ورود خواهد کرد و از کمک سایر اعضا و کمیسیون ها نیز برای روشن شدن ابعاد ماجرا استفاده کرده و اطلاع رسانی دقیقی به شهروندان انجام می شود.

به گزارش ایرنا حادثه آتش‌سوزی و انفجار کلینیک سینای اطهر در خیابان شریعتی تهران به کشته شدن ۱۹ نفر و مصدومیت ۱۴ نفر منجر شد.
این حادثه شامگاه سه‌شنبه رخ داد و سازمان نظام پزشکی نیز اعلام کرد که بیش از نیمی از جان‌باختگان متعلق به پزشکان و کادر اتاق عمل است.
مهار این آتش‌سوزی با استفاده از تجهیزات جدید آتش‌نشانی از جمله نردبان‌های بلند و در سایه تجربه و ایثار آتش‌نشانان، حدود ۲ ساعت به طول انجامید و با وجود دو مورد انفجار در دقایق اولیه، از سرایت آتش به سایر ساختمان‌های منطقه جلوگیری شد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ