پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

خدمات کارگزاری‌ها کامل نباشد حذف می‌شوند


مدیرعامل شرکت بورس تهران گفت: در بورس جدید سازوکار این است که قیمت تمام شده مسکن برای مصرف کننده نهایی کاهش یابد. در این بورس شفافیت حاکم می‌شود و تعداد معاملات در ملک‌های مشخص با معیار‌های همگن و نزدیک به هم بالا می‌رود.

به گزارش بورس نیوز، علی صحرایی، مدیرعامل شرکت بورس تهران درخصوص بورس املاک اظهار کرد: این بورس قرار است باعنوان بورس املاک، مستغلات و امتیازات قرار است در هفته آتی متولد شود.

وی افزود:، چون طبق اصل ۳۱ قانون اساسی دولت موظف است برای اقشار کم توان حداقل مسکن را فراهم کند، در این بورس امتیازات، پروژه‌ها و زمین لازم برای آن‌ها عرضه می‌شود.

مدیرعامل شرکت بورس تهران ادامه داد: بورس املاک، بورسی جدید و پنجمین بورس کشور خواهد بود و کار تخصصی آن نیز معاملات دارایی‌های مالی مبتنی بر املاک برای تامین مالی است. چون برای مسکن زمین، منابع مالی و پیمانکاران تخصصی نیاز است.

صحرایی با اشاره به اینکه در این بورس آپارتمان نیز معامله می‌شود، خاطرنشان کرد: در بورس جدید سازوکار این است که قیمت تمام شده مسکن برای مصرف‌کننده نهایی کاهش یابد؛ در این بورس شفافیت حاکم می‌شود و تعداد معاملات در ملک‌های مشخص با معیار‌های همگن و نزدیک به هم بالا می‌رود.

وی بیان کرد: هدف بورس املاک این است که قیمت تمام شده برای مصرف‌کننده پایین بیاید و اطلاعات بیشتری برای مردم قرار بگیرد و هدف ثانویه این است تا افرادی که اطلاعات کافی برای بورس ندارند، اما مسکن برای آن‌ها ملموس‌تر است و منابع آن‌ها به تدریج فراهم می‌شود نیز می‌توانند پس انداز خود را سالانه در مسکن و به صورت متری سرمایه‌گذاری کنند و با این کار نگرانی افزایش قیمت‌ها برطرف می‌شود.

مدیرعامل شرکت بورس تهران درخصوص فرایند پذیرش شرکت‌ها تصریح کرد: ما سرعت پذیرش‌ها را با رعایت کیفیت بالا می‌بریم یعنی اتاق بازرگانی که نماینده جامعه اقتصادی کشور بوده و از طرفی شرکت‌های سهامی دوست دارند که به بازار سرمایه بیایند. شرکت‌هایی که در سال ۹۹ وارد بازار سرمایه شوند سازمان مالیاتی متعرض معافیت سال‌های گذشته آن‌ها نخواهد شد. کسی که به صورت‌های مالی اعتبار می‌دهد جامعه حسابداران رسمی است. بورس تهران و فرابورس متولی پذیرش هستند و این‌ها باعث شد که در زمان صرفه جویی کنیم.

صحرایی با اشاره به مشکلات پیش آمده برای کارگزاری‌ها گفت: کارگزاری‌های ما رقابتی بوده و ما کمک کردیم که مشکل موردی حل شود. درخصوص مشتریان کارگزاری آگاه با یک مکانیسم بیزنسی جبران کردیم و اجازه دادیم که مردم از آن فرصت استفاده کنند. اما اگر خدمات یک کارگزاری کامل نباشد به تدریج حذف می‌شود و کارگزاران دیگر جایش را پر می‌کنند. مشتریان کارگزاری آگاه توانسنند سهام را دوباره با همان قیمت خریداری کردند.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ