پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

تولید استیک گیاهی با چاپگر سه بعدی در سال 2021


یک شرکت تجاری از تولید استیک گیاهی با چاپگر سه بعدی در شرایط آزمایشگاهی خبر داده و پیش بینی می شود مصرف این استیک ها از سال 2021 ممکن شود. به نقل از انگجت، گفته می شود استیک های یادشده از بافت و موادی بیشتر و بهتر از گوشت های عادی برخوردار هستند و خواص غذایی مناسبی دارند. هم اکنون مذاکراتی با برخی شرکت های...

یک شرکت تجاری از تولید استیک گیاهی با چاپگر سه بعدی در شرایط آزمایشگاهی خبر داده و پیش بینی می شود مصرف این استیک ها از سال 2021 ممکن شود.
به نقل از انگجت، گفته می شود استیک های یادشده از بافت و موادی بیشتر و بهتر از گوشت های عادی برخوردار هستند و خواص غذایی مناسبی دارند.
هم اکنون مذاکراتی با برخی شرکت های بزرگ عرضه کننده مواد غذایی و فروشگاه های زنجیره ای برای توزیع و فروش استیک های یادشده به عمل آمده است.
تقلید از ساختار عضلات گوشت حیوانات دستاورد مهمی است که به تازگی از طریق استفاده از چاپگرهای سه بعدی حاصل شده است. در این گوشت گیاهی انواع پروتئین، روغن، متیل سلولز و نشاسته سیب زمینی و غیره وجود دارد. باید منتظر ماند و دید عموم مردم از چنین گوشت هایی استقبال می کنند یا خیر.
ارزش بازار جهانی گوشت و مشتقات آن تا سال 2029 به بیش از 140 میلیارد دلار خواهد رسید و با روش های سنتی نمی توان نیاز بازار در سال های آتی به گوشت را تامین کرد.

تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ